Zgłoszenie na helpera - szymgrad

dotychczasowe doświadczenie: przez około 2 miesiące bylem moderatorem na 150 osobowym prywatnym serwerze 

jak długo już grasz na serwerze: mniej więcej 2 i pół - 3 miesiące

możliwość rozmowy na głosowym: Zazwyczaj tak ale nie zawsze 

czy byłeś karany na serwerze: Tak ( chyba że nie liczymy kar spowodowanych przez brata )

ile czasu dziennie mógłbyś spędzać i o jakiej porze dnia: Najwięcej rano między od 7:30-10:00 i wieczorem koło 18:00-20:00 ale też często w środku dnia a ogółem to od 3 do 8 godzin dziennie

czemu chcesz być w administracji (w kilku zdaniach) 

W admninistracji chciałbym się znaleźć, ponieważ nie zawsze jest jakiś administrator na serwerze kiedy dzieją się na nim różne rzeczy typu masowy flood. wyzywanie albo spam, a to naprawdę potrafi niszczyć serwer. Jak pewnie wiecie, teraz jest dużo nowych graczy i zadają oni wiele pytań na które ja mogę odpowiadać dzięki temu, że jestem już obeznany z serwerem ( oczywiście starszym graczom też ). Pomagałem już kilku graczom w twożeniu sklepu, starałem się wyjaśnieć różne koflikty między graczami oraz upominałem sporo osób aby nie floodowali, spamili lub pisali Caps Lockiem. Myślę, że sprawdziłbym się jako helper na serwerze.

NIck na serwerze : szymgrad
Brat ma już inne konto i na moje już wchodzić nie będzie

Dobrze by było jak byś stworzył sobie oddzielne nick by brat ci nie mógł wejść na konto. Myślę że byś się nadawał.

już to załatwiłem on ma inne konto więc na moje wchodzić nie będzie

Podanie rozpatrzone negatywnie.