Zgłoszenie CzechuPL

Nick z gry składającego skargę PartyzantM
Osoba oskarżona CzechuPL
CzechuPL bezpodstawnie zabiera mi ity i sprzedaje nadużywa władzy admina za murowuje mi sklep sprzedaje moje głowy

proszę o zwrot przedmiotów odszkodowania 2k monet odmurowanie sklepu i wyrzucenie z roli admina CzechaPL

Od wieku dni celowo przeszkadzasz wielu graczom. Wczoraj przez ciebie wyciszony został sprowokowany do wyzywania gracz, co widać na screenach obciążających bardziej ciebie niż jego (wędka na jego postaci, to samo robiłeś dziś, między innymi ze mną). Jeszcze gdy budowałem swój sklep celowo przeszkadzałeś w budowie do tego stopnia, że zmuszony byłem usunąć cię z serwera by móc kontynuować pracę, bo pomimo próśb, nie chciałeś przestać. O regularnym, nieporadnym wyzywaniu mnie, czy jakich dziwnych, absurdalnych żądaniach w kierunku moim i innych członków administracji nawet nie wspomnę. Nagrabiłeś sobie dość by wylecieć z tego serwera na dobre, co z resztą powodowało salwy radości na chacie gdy wyrzucałem cię chwilowo (ciekawe czemu ludzi to cieszyło). Część odebranych przedmiotów ci zwróciłem, na więcej nie masz co liczyć.

2 polubienia