Zginołem przez bug mtgmilosz oskarża gracza o nicku bug/lag w dniu 13-07-2020

Nick z gry składającego skargę : mtgmilosz
Nick z gry oskarżonego/oskarżonych : -
Dokładny czas zdarzenia : około 13.10
Punkty regulaminu serwera, które złamał oskarżony : -
Dokładny opis zdarzenia : byłem w endzie i szukałem end city i leciałem i spadłem i zginołem.
Prosiłbym o zwrot itemów które straciłem przez buga.
Dokładne koordynaty zdarzenia : nie wiem bo nie miałem wtedy włączonego F3 i nie miałem minimapki na której są pokazane kordynaty.
Ewentualni świadkowie : Sam latałem po endzie

Możesz bardziej opisać ten błąd? Z aktualnego opisu brzmi jakbyś spadł przez Twój błąd.

Latałem po endzie aby znaleźć end city gdy leciałem wywaliło mi MC. Weszłem na serwer i dalej leciałem i chwile później spadłem i zginołem. (mam nadzieję że już dobrze opisałem błąd)

Wyłączenie się klienta minecraftowego to nie jest błąd serwera.

Dodatkowo w takich sytuacjach lepiej jest skorzystać z oprogramowania, które pozwala nagrywanie obrazu z komputera/z gry z ostatnich 30 sekund.
Ułatwi to nam weryfikacje zgłoszeń, a Tobie ułatwi w odzyskaniu straconych przedmiotów - nawet jakby opis był bardzo dokładny to czasem ciężko zweryfikować Twój problem na podstawie samego opisu i logów z gry.

W tym przypadku najlepiej byłoby mieć dwa nagrania:

1. w momencie jak Cię wywaliło z gry/serwera
  2. w momencie jak próbowałeś wchodzić na serwer i nie mogłeś się uratować

Jeśli nie możesz znaleźć takiego oprogramowania to polecam:

• Xbox Game Bar - wbudowana nakładka w system windows 10 - sprawdzałem, działa dość dobrze nawet na słabych laptopach
  • ShadowPlay - program współpracujący z kartami graficznymi NVIDIA, który nie wpływa albo wpływa w niewielkim stopniu na szybkość działania komputera - najprawdopodobniej jest to jedna z funkcji wbudowanych w karty graficzne
  • AMD ReLive - program współpracujący z kartami graficznymi AMD, który nie wpływa albo wpływa w niewielkim stopniu na szybkość działania komputera - najprawdopodobniej jest to jedna z funkcji wbudowanych w karty graficzne

To są 3 proste przykłady znalezione w kilka chwil w internecie. Więc jak żaden z tych przykładów Ci nie pasuje zachęcam do samodzielnego przeszukania internetu.

Więcej informacji na temat tych programów jest dostępne tutaj:

1polubienie

Aha.
Kiedyś mówiłeś że na forum napiszesz o ty oprogramowaniach ale nie napisałeś. Jak ktoś zginie to dopiero wysyłasz po fakcie. rozumiem nastepnym razem będę uzywać z tych oprogramowań które podałeś. Ale i tak chcę zwrot moich itemów.
Ja nie pisałem że mi się wyłączył minecraft to błąd serwera :confused:

I jak sprawa zostanie rozwiązana? @tirex

Na podstawie logów serwera to wygląda tak jakbyś po prostu rozłączył się z serwerem.