Z tej strony snovy25

Siemka
Kryję się za nickiem snovy25
Więc może coś o sobie opowiem.
Mam na imię… Hehe jeszcze nie teraz moi kochani
Posiadam 17lat w lutym będzie więcej
Obecnie jestem na stanowisku chatmoda na moim ulubionym serverku voxelku.
Ogólnie pochodzę z północno wschodniej Polski. (dosłownie)
Interesuje się motoryzacją, mechanizacją, wojskowością, motoryzacją sił pancernych(czołgi), psychologią- pod co podchodzi sprawdzanie zachowań ludzkich na dany bodziec oraz wszystkim innym po trochu.
Uczę się języka rosyjskiego, nienawidzę Ang.!! !
Chodzę do technikum o profilu mechanizacyjnym na kierunku technik mechanik.
W przyszłości chciałbym pracować w tym zawodzie ale najpierw czekają mnie egzaminy specjalizacyjne. (jeśli ktoś myśli że to mechanika samochodowa to jest w błędzie tak samo jak ja byłem na początku xd)

Ogólnie lubię jeść wszystko oprócz ryb lub czegokolwiek związanego z rybami /owocami morza.
Jestem dość przyjazną osobowością z dość trudnym charakterem.
Lubię słuchać najczęściej polskiego trapu oraz zaagranicznych wykonawców (min. Juice wrld)
Pogrywam sobie w mc, nfs’y, różnego typu symulatory, a w csa lubię gadać z ruskimi, nawet w wocika pykam.
Moja historia z grami na szerszą skalę rozpoczęła się od tego jak złożyłem swój własny “lepszy” komputer pod gry,
Bo Wcześniej pogrywałem jedynie w kilka gier na krzyż na PlayStation3 min. Call of duty czy gta5
A motoryzacją interesowałem się od zawsze, od zawsze w moim życiu przewijało się coś co mogło mnie zainspirować, by myśleć o czymś własnym, czymś co będzie wyjątkowe na swój sposób. Dlatego właśnie postanowiłem zakupić motocykl do remontu, wyremontować go rozkładając aż do ostatniej śrubki, zmodyfikować oraz poskładać. Mogę dodać że jeszcze się na nim nie zabiłem xd więc chyba dobrze został złożony.
Teraz powoli szykuje się by zdać prawo jazdy na auto i bawić się level wyżej.

Jeśli macie jakieś pytania czy cuś to zapraszam serdecznie.

2polubienia

Długo uczysz się już rosyjskiego?

Szczerze mówiąc od 4 klasy podstawówki po przez całe gimnazjum aż po teraz

Ja tylko 6 lat, 3 lata podstawówki i 3 lata w gimnazjum, także trochę mniej.

A propo Polski wschodniej, to znana jest Ci pewnie Cisowa Góra?

Mieszkam bardzo blisko niej tak się składa

Nie wiem czy znasz ten kanał, ale tam też był. Nowa seria, tym razem z Polski.

Ale w okolicy też są inne góry bardzo znane, może słyszałeś o “góra zamkowa”? Tam był główny obóz jaćwingów" wykopaliska chciaź to potwierdzają.

Wow muszę obejrzeć

Kiedyś coś, niestety, jeśli chodzi o zabytki i odkrycia archeologiczne, to zaczyna mi się to zacierać w pamięci.

Kiedyś na te tematy miałem naprawdę sporą wiedzę i trochę robiłem za przewodnika dla rodziny lub znajomych :smile:

Ciekawe, akurat w moich rejonach jest bardzo dużo ciekawych miejsc o których nawet się nie mówi

Np na obszarze mojego zamieszkania ciągnie się pas okopowy, są pozostałości po bunkrach, łatwo można znaleść pozostałości po wojnie, bagnety które wychodzą z ziemi same oraz inne zabawki mimo dokładnego wyczyszczenia tego obszaru przez służby i “amatorów”