Wywiad z twórcą Serii Fabularnej: Minecraft Odkupienie!

4lajki

Nie spodziewałem się wywiadu w takim formacie na takim wysokim poziomie :ok_hand:
Szczerze kompletnie nie kojarzyłem tej serii jednak mimo kompletnej nieznajomości tematu zwyczajnie dobrze się tego słuchało.

Jeśli będą przeprowadzane kolejne wywiady to chciałbym zasugerować poświęcenie z dosłownie pół minuty na przedstawienie gościa programu i krótkie wprowadzenie do omawianego tematu (pomocne by były tutaj jakieś przebitki).
Nie każdy zwyczajnie przed obejrzeniem tego filmu w ogóle słyszał o Drakusie lub jego serii.

3lajki

Przez większość czasu co prawda słuchałem wywiadu jedynie jako podcastu, ale widziałem jak profesjonalnie zrobiliście otoczenie.
Tak jak @Ersan powiedział. Dobrze się go słuchało. Jednak w jednym momencie zauważyłem, że zadałeś pytanie Drakusowi, który się mocno rozgadał i można było jeszcze się coś dopytać odnośnie tego co powiedział, a Ty po prostu zadałeś kolejne pytanie. Nie jest to minus, ale czuć było, że Drakus chce coś jeszcze powiedzieć.

Dobry pomysł + jak czasem spojrzałem na wywiad to miałem wrażenie, że obraz się mocno zapętla. Fajnie jakbyś nie pokazywał “wywiadu” ze stałych 4 miejsc. Tylko także jakby czasami kamera się poruszała.

Ja go nie znam

Dziękuję za miłe słowa i docenienie pracy :slight_smile:
Nie sądzę że pojawi się więcej takiego formatu na moim kanale, choć było to ciekawe doświadczenie, jednak zgodzę się że dobrze byłoby przedstawić gościa i omawiany temat. Pozdrawiam :slight_smile:

1lajk

Masz rację, jednak była to pierwsze próba takiego wywiadu w moim życiu i chętnie się w przyszłości poprawię o wymienione błędy :slight_smile:

2lajki