Wywiad z Ogryzkiem

Ogryzek to youtuber, który ma na swoim koncie ponad 80tys subskrybentów. Dzisiaj, zapytałam go m.in o jego karierę jako youtuber i czemu skończył z tym. Oto link do jego kanału https://www.youtube.com/channel/UC25EPjrlQWIEmtn-HqTz1HA i życzę miłego czytania :relaxed:

joanna94
Witaj Ogryzek. Jak zaczęła się Twoja przygoda z minecraftem?

Ogryzek
Cześć, jak miałem jakieś 7 lat to grałem w pewną grę i znajomi z tej gry polecili mi Minecrafta. Zacząłem grać w demo, a po czasie polubiłem ją na tyle, że zakupiłem pełną wersę i stała sie moją ulubioną grą.

joanna94
A po jakim czasie po zaczęciu grania w minecrafta założyłeś konto na youtube by nagrywać filmiki z nim związane?

Ogryzek
Wydaje mi się, że około po 4 latach gry zacząłem się interesować nagrywaniem, a szczególnie montowaniem filmików.

joanna94
Spodziewałeś się takiej ilości osób, które będą to oglądać?

Ogryzek
Na początku nie, po czasie gdy miałem już kilka ciekawych pomysłów liczyłem na trochę większe zainteresowanie, ale ilość osób oglądających przerosła moje oczekiwania.

joanna94
Czy ta sława youtubowa przysporzyła Ci problemów w życiu prywatnym?

Ogryzek
Raczej nie miało to wpływu, tym bardziej, że nikt raczej nie wiedział jak wyglądam.

joanna94
Wiem, że na większości lub wszystkich filmach, miałeś syntezator głosu. A nie myślałeś o tym, żeby zamiast syntezatora używać swojego głosu?

Ogryzek
Do czasu kiedy nie miałem mutacji, nie myślałem o tym, bo takiego głosu po prostu gorzej się słucha. Potem po prostu syntezator przyjął się za dobrze na moim kanale.

joanna94
Wracając do minecrafta, jak według Ciebie zmienił się on na przestrzeni lat?

Ogryzek
Ostatnio nie śledzę zmian, ale z tego co widzialem uważam, że gra przestaje trzymać się swojego klasycznego wyglądu, co osobiście uważam za niezbyt fajne.

joanna94
Uważasz że za czasów poprzedniego właściciela był on lepszy?

Ogryzek
Notch i Mojang. Z tamtych czasów mam najlepsze wspomnienia, więc według mnie tak, było lepiej, ale to tylko moja opinia.

joanna94
A slyszales o hytale?

Ogryzek
Chyba jakiś minecraft od hypixela, ale totalnie nie jestem w temacie

joanna94
Czyli jest mala szansa na to bys gral w to?

Ogryzek
Raczej mała, nie gram w gry na codzień.

joanna94
Dużo osób zastanawia się, czemu zamknąłeś kanał i przestałeś nagrywać. Był powód tego czy po prostu się wypaliłeś?

Ogryzek
Mój brat, który tworzył kanał razem ze mną uważał, że Minecraft upadł. Ja szczerze miałem coraz mniej czasu i nie miałem z tego aż takiej frajdy jak kiedyś. Ogólnie to było też wiele mniejszych powodów.

joanna94
Dużo osób pyta także czy wrócisz do nagrywania. Masz coś takiego w planach?

Ogryzek
Nadal pracuje przy filmikach, ale nie na swoim kanale. Mam zamiar kiedys wykorzystać kanał, ale do tego samego kontentu nie wrócę.

joanna94
Chciałbyś coś dodać na koniec od siebie?

Ogryzek
Subskrybujcie lajkujcie pozderki dla wszystkich co jeszcze o mnie pamiętają

joanna94
Dziękuję za miłą rozmowę

Ogryzek
Nie ma problemu

5polubień