Wywiad z Cyfrem

Cyfer ma na swoim koncie ponad 170 tysięcy subskrybcji. Udzielił mi krótkiego wywiadu, który możecie przeczytać poniżej. Link do Jego kanału: https://www.youtube.com/channel/UCmHefqX1ie_ovRk7EK5zDHw
Miłego czytania :slight_smile:

joanna94

Witaj Cyfer. Jak powstał Twój kanał, z potrzeby sławy i kasy, czy coś więcej?

Cyfer

Jako 14 latek (z tego co pamiętam) byłem oczarowany ytberami. Miałem świadomość że są wzorcami dla ludzi w moim wieku. Przy okazji jest to jeden ze sposobów w jaki mogę pokazać innym że jeżeli o czymś marzymy musimy zaprzeć się z całych sił i walczyć o spełnienie marzenia, zaczynając widniała mi w głowie właśnie ta myśl żeby móc innych inspirować i dodawać otuchy własnym przykładem osoby która się nie poddaje a walczy do końca.

joanna94

Skąd ta nazwa kanału tj. Cyfer ?

Cyfer

Nazwa hmm kiedyś login w pewnej grze z pokemonami nadawał login od nr gracza (621595 mój) i ten login początkowo stał się moim nickiem ale wszyscy mówili mi Cyfer więc zmieniłem na Cyfer.

joanna94

Około rok temu dałeś apel do widzów z powodu ucinanego zasięgu, jednak nawet i on był widziany przez znikomy procent widzów ( 6,9k do 172k sub). Od tego czasu wyświetlenia lecą różnie, ale mimo wszystko widać że problem nadal jest. Czy oznacza to jednak koniec kanału? Może przyczyna leży nie tylko po stronie Youtube? Może sama zawartość kanału nie przekonuje ostatnio Twoich widzów?

Cyfer

Walczyć będę do upadłego, sam się tego boję bo wiem że może mnie wytrwałość pogrążyć jeśli będę zaślepiony ale nie widzę opcji się poddać to zplamiłoby mój honor. Winna zawsze stoi po obu stronach, uważnie śledzę statystyki kanału każdego dnia widzę kiedy spadek jest naturalny a kiedy nie, jednak spadki sztuczne wpędzają mnie w błędne koło gdyż zaczynam się dąsać i przyczyniam się do pogorszenia czasowo jakości.

joanna94

Widać iż na kanale jest przede wszystkim Minecraft, czy inne gry będą pojawiać się częściej?

Cyfer

Wątpię w celu innych gier myślę o innym kanale lub innej platformie

joanna94

Zamierzasz zmienić platformę z Youtube na inna, czy zostaniesz na Youtube?

Cyfer

Nie zamieniam jeśli nic się nie zmieni na yt będę przez wiele lat jeszcze tworzył ale chcę rozwinąć się na inne paltofrmy.

joanna94

Czy sława youtubowa odbiła się na twoim życiu codziennym? I czy jak wychodzisz, np. do sklepu, to jesteś zaczepiany na ulicy przez widzów, czy raczej masz spokój?

Cyfer

Miałem kilka sytuacji rozpoznania nie odbija się jak narazie to jakoś, narazie jestem za mało znany

joanna94

Skąd bierzesz pomysły na filmiki? Sam wymyślasz kontent, czy słuchasz rad innych co nagrywać?

Cyfer

50% moje szalone pomysły 50% zobaczyłem gdzieś i dodałem coś od siebie.

joanna94

Niedługo wyjdzie gra o nazwie Hytale. Słyszałeś o niej? Co myślisz o tej grze? Masz w planach nagrywać z niej na swój kanał czy nie za bardzo?

Cyfer

Słyszałem, czekam, mam zamiar przetestowac jak wyjdzie.

joanna94

Co myślisz o zmianach w Minecrafcie na przestrzeni lat?

Cyfer

Pozytywnie. Zawsze lepsze są zmiany niż stanie w miejscu a czy są dobre czy złe pozostawiam ludzią do oceny indywidualnej. Nie mam zdania.

joanna94

Czy mógłbyś przytoczyć jakąś anegdotę lub zabawną sytuację związaną ze swoim kanałem?

Cyfer

Nie bardzo :slight_smile:

joanna94

Chciałbyś coś dodać od siebie dla swoich widzów i czytelników?

Cyfer

Zawsze miejcie swój rozum, rozwijajcie się.

joanna94

Bardzo dziękuję za udzielenie wywiadu

Cyfer

Ja też dziękuję

Pytania przygotowane przy pomocy @Fegorath

4polubienia