Wniosek o odwołanie Lunarixa

Nick z gry składającego skargę: KowbojZAlbanii
Nick z gry oskarżonego/oskarżonych: xLunarix
Dokładny czas zdarzenia: Cały czas trwania serwera
Punkty regulaminu serwera, które złamał oskarżony: Przekroczenie uprawnień
Dokładny opis zdarzenia: Witam. Chciałem złożyć wniosek o usunięcie z administracji helpera o nicku xLunarix.
Dnia 26.08.2020 podczas eventu kończącego edycje Lunarix wszedł na serwer i dosłownie 30 sekund po tym dał mute i bany dwójce graczy za przeklinanie. Następnie gdy pisałem do niego by ich odbanował, ponieważ bez wcześniejszych ingerencji administracji na evencie panowała cudowna atmosfera i nikomu nie przeszkadzały te przekleństwa. Gdy prowadziłem z nim dyskusję Wivya wyłączyła czat i wyczyściła go. W momencie w którym to pisze, czat jest wyłączony od kilkunastu minut, a ja mimo pytań do administracji dalej nie dowiedziałem się dlaczego.
Jednak sytuacja którą tu opisuję to tylko czubek góry lodowej. Lunarix jest znany z tego, że rzadko wchodzi na serwer, a gdy już to robi nie oszczędza komendy /ban. Często używa jej niesłusznie. Na Lunarixa sypie się masa skarg ze strony graczy, a mimo tego otrzymał on awans na stanowisko Helpera. Lunarix bardzo często kłóci się z graczami i jest jednym z najmniej lubianych administratorów.
Liczę, że mój wniosek zostanie pozytywnie rozpatrzony, a każdy kto mnie popiera wypowie się w komentarzu.
Dowody: logi
Ewentualni świadkowie: Wszyscy gracze na serwerze. Szczególnie: łysy_to_ziomal, X_misia_X, Maatis, ShimonUchiha, NorskiPurple, Animowany_Anonim, Fa_rell, coolziomek, Snoquill, Dam1an. mtgmilosz, J_e_d_i_c, Jagodzianka, Dexapnow, Snoquill

3polubienia

Tym razem skarga została złożona poprawnie.

Od siebie dodam tylko prośbę o niewypowiadanie się osób postronnych (nie mamy możliwości jako Ekipa Forum weryfikowania kto był wówczas na serwerze dla każdego piszącego jakiś wpis).

Koniec edycji nie zwalnia nikogo do nieprzestrzegania regulaminu.
Czat został wyłączony, bo było nad nim trudno zapanować i najprawdopodobniej zostanie wyłączony do końca edycji.