Wieści YouTubowe nr 2

Dziś chciałem trochę przedstawić jeden z najbardziej chyba znanych kanałów ale co ciekawe mających ledwo około 10k subskrypcji. Mowa tu o koprolity. Poniżej jeden z ostatnich filmików z kanału.

Przypadek tego twórcy jest ciekawy z wielu względów.

Przede wszystkim ze względów społecznych. Jego częste komentarze oprócz tekstów typu ,koprolity i ty tutaj’’ , ,jesteś wszędzie’’. Spotykały się także a może wręcz przede wszystkim z wyzwiskami i agresją. Co w sumie ciekawi czy aż tak irytował owe osoby swoimi komentarzami czy też znalazły obiekt na którym można się wyżyć?

Obecnie zaś wyzwisk prawie nie ma, a ludzie traktują owe komentarze koprolity jako coś zwyczajnego nierzadko sobie wchodząc w konwersację. Pokazuje to że ludzie ,przyzwyczaili się’’ i zaczęli traktować ów kanał jako coś stałego, znanego lub po prostu niewartego ich negatywnej reakcji.

Ciekawy jest również pod względem reklamowym. Ilość i w miarę zachowana ironiczność i kreatywność komentarzy powodowała że pojawiały się teorie o tym że nie stoi za tym jeden człowiek a jest to pewnie jakiś nowy projekt youtuberów którzy dzielą się tym kontem. Sam podejrzewałem z początku projekt w stylu Grażyny Żarko. Tego typu dociekania zwiększały dodatkowo zainteresowanie kanałem.

Wychodzi jednak na to iż jest to 1 osoba która nie zachęcała do wejścia na swój kanał otwarcie ale działając na zasadzie przynęty. Część ludzi choćby z ciekawości odwiedzała kanał na którym zaczęły się pojawiać filmy w miarę jednolitym stylu a tematyką póki co jest ironiczne komentowanie komentarzy na Yt. Trzeba przyznać iż jest to bardzo mozolna metoda promocji (10k sub w około 2,5 roku działalności) ale skuteczna. Im więcej sub na kanale tym szybciej ich przybywa, także kto wie, może już za rok kanał ze 100k sub a nie 10?

A Wy co sądzicie o działalności tego twórcy i jego kanale?

Sam podejrzewałem z początku projekt w stylu Grażyny Żarko.

xD