Większe sklepy!

Witam fajny jest ten ryneczek na warp rynek ale by było znacznie lepiej gdyby na przykład było to na powierzchni, i byłyby po prostu działki do wynajęcia o różnej wielkości, jakiś mały kiosk taki nie wiem z 50 na dzień by kosztował to taki 8x6 rozmiar, jakiś lokalny mały sklep za 100 to z 16x20 i jeszcze jakiś market czy coś za 200 albo i nawet 300 na dzień i to już taki z 40x40 ja przykład, można by sobie wtedy tam pięterka robić fajnie, gospodarować sobie miejsce, a nie jak w jakiejś jaskini wszystko małe, obok siebie i paskudne ale to taki mój pomysł tylko co nie

1polubienie

Na tej edycji większych sklepów prawdopodobnie już nie będzie.

No to supcio i tak nie będę grał na tej edycji dalej, ale będzie super duper i wiele ludzi się ucieszy i w ogóle będzie ekstra jeśli na nowej będzie coś podobnego do tego co napisałem

2polubienia

Podczas tworzenia nowej edycji można mieć na uwadze ten pomysł i od razu przyszykować odpowiednie miejsce.
W obecnej może zbyt wiele zachodu by było.

Raczej odda się możliwość zakładania sklepów przez graczy gdzie chcą i nadawania tam warpu sklepowego. Każdy sobie zrobi sklep o wielkości jaką zechce.

Czekam z niecierpliwością na nową edycję

Problem z tym jest (miał być) taki że trzeba by było sprawdzać czy czasem ktoś trapa nie zrobił.

No to wystarczyłoby dodać nie śmiertelność na całym cubie z rynkiem