"Voxele w nowych szatach", czyli moja propozycja nowego wyglądu forum

Witam!

Jakiś czas temu część Użytkowników forum Voxele.pl skarżyła się na aktualny wygląd forum.

Zatem Tirex widząc ich negatywne opinie postanowił go zmienić… lecz, czy na lepsze?

W momencie, gdy zaprezentował przez nami swoją nową wizję, która w domyśle miała być minimalistyczna oraz sprawiać, by osoby odwiedzające tę stronę czuły się jak w domu (zmieniając jej styl na bardziej łazienkowy - dodając kafelki)…
Opinia-Tirexa-na-temat-nowego-wygladu
…spotkała się z jeszcze większym niezadowoleniem ze strony Użytkowników (także z mojej).

Grzesiek-woli-liste

Opinia-Dominika-na-temat-nowego-wygladu

Opinia-Stephana-na-temat-nowego-wygladu-ktora-ocenzurowalem-by-nie-zarobic-bana-przez-nia

Właściciel pomyślał wtedy, że może chodzi po prostu o białe tło, o którym parę osób wspominało,
Pacio-o-bialym

Majster-poleca-pisac-na-forum-ale-biale-tlo

więc zmienił je na inne:

ale to wcale nie polepszyło sytuacji.

Więc jako profesjonalny grafik postanowiłem już po raz drugi pomóc Voxelom z grafikami i stworzyłem nową, wysokiej klasy szatę graficzną, która łączy w sobie zarówno minimalistyczność, praktyczność, jak i w pełni oddaje atmosferę prawdziwie gamingowej łazienki gracza, używając technologii RGB, jak i odpowiedniej palety kolorów, by Użytkownik mógł poczuć gamingowość tego miejsca i miał poczucie, że obcuje tutaj z poważnymi graczami.

Dajcie znać, czy wolelibyście gamerskie bathroom mego autorstwa, czy jednak byście zostali przy aktualnym, bezkafelkowym wyglądzie (za co Tirex byłby zły, także O S T R O Ż N I E)!

Tak więc póki co, to byłoby już na tyle z mojej strony, jeśli chodzi o graficzny aspekt Voxeli!
Doggo pozdrawia i życzy miłego wieczoru! :wink:

6 polubień

Aha i proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego wniosku, blebleble i tak dalej!

Doggo pozdrawia - nie tylko Użytkowników, ale także Administrację!
Trzymajta się tam na tych Discordach! :+1:

1 polubienie

Jak dla mnie pasuje. Zarówno Windows 8, jak i to forum, są martwe w podobnym stopniu :kappa:

2 polubienia

Myślę, że potrzebujemy zwrócić uwagę użytkowników na tę kwestię - proponowałbym, żeby Paintuś wykonał kolejne dzieło kinematografii, tym razem zatytułowane: “Attention, Voxele users”. :frog:

1 polubienie