Tytuł o poznawaniu się

Skoro od kilku dni osoby siedzące na forum od miesięcy zaczęły się przedstawiać, to ja też to zrobię.

Obecnie mam ukończone 19 lat. Jestem wierzącym chrześcijaninem.

Macie jakieś szanse na kojarzenie mnie jeżeli graliście na zapleczu jakiś rok czy dwa temu jestem tym od znoszenia Senatu i obrony konstytucji. Poza tym to jedynie możecie znać mnie z forów, ale nie jestem jakimś “forumowym VIP-em”.

Jeżeli chodzi o gry komputerowe to w wolnych chwilach grywam głównie w minecraft, Star Wars Battlefront II (Ale ten z 2005) i Flashing Lights (o którym napisałem kiedyś temat). I od czasu do czasu w coś innego.

Z innych hobby to interesuję się przede wszystkim medycyną i biologią, historią i science-fiction. Ale staram się coś tam wiedzieć o wszystkim. Nie znoszę tylko uczyć się fizyki.

Tak “zawodowo” jestem studentem kierunku lekarskiego.

4lajki

Pragnę Cię gorąco powitać na forum. Wiem, że trochę mam wyczucie czasu :joy:

Na wstępie kilka pytań ode mnie:

1. Co chcesz w przyszłości robić związanego z medycyną?
  2. Nie boisz się jako wierzący chrześcijanin, że w przyszłości będziesz musiał wybierać co jest dla Ciebie ważniejsze: Kodeks Etyki Lekarskiej czy Twoja wiara?
  3. Skąd się dowiedziałeś o forum?
  4. Nie studiujesz czasem w Katowicach (pytam, bo zaraz obok mnie jest Uniwersytet Medyczny i byłoby ciekawie gdybym trafił)?
  1. No cóż… chcę być lekarzem. Co do szczegółowej specjalizacji to mam kilka pomysłów i zamierzam rozeznawać się na studiach.
  2. Kodeks etyki lekarskiej zasadniczo nie jest sprzeczny z wiarą chrześcijańską. A jeżeli chodzi o sprawy takie jak wykonywanie aborcji, to nigdy nie interesowała mnie za bardzo ginekologia.
  3. Od @Pooshek
  4. Wolę nie ujawniać informacji na temat tego gdzie mieszkam czy studiuję w internecie.
2lajki