Szukam serwera

Nie wiem, do jakiej kategorii najlepiej to wrzucić, więc wrzucę do dyskusji. Pokrótce: są wakacje, więc mam trochę czasu na pogranie. Może nie gigantyczna ilość, ale zawsze coś, toteż szukam jakiegoś ciekawego serwera.
Jakich elementów szukam:

• Tryb survival (dopuszczalne domieszki innych trybów/form serwerów niż czysty survival- patrz punkt drugi)
  • Jakieś ogólne elementy urozmaicające rozgrywkę. Najlepiej jakieś ciekawe pluginy, rozwiązania gameplayowe.
  • … ale raczej bez przesady z fajerwerkami. Nie zależy mi na rozwalaniu dziesiątek bossów. Bardziej interesujące rozwiązania np. w handlu, budowach, interakcjach między graczami, fabule czy czymś takim.
  • Niezmieniająca się co chwilę edycja
  • Przyzwoita społeczność graczy
  • W miarę nowa wersja
  • Brak “wyścigu szczurów” - naturalnie, osoby grające mniej mają mniej, ale chodzi mi o to, by samo spędzanie mniejszej ilości czasu w grze nie sprawiało trudności w graniu.

Zwracam się z prośbą o rekomendacje tutaj, bo zależy mi na opiniach graczy. Po prezentacjach trudno się zorientować, jaki naprawdę jest serwer. Z góry dziękuję wszystkim za rekomendacje.

1polubienie

Możesz spojrzeć na voxelowy serwer Minecraft - nie jestem w stanie jednakże wypowiedzieć się o tym, jak wygląda tam rozgrywka (bo nie gram w Minecrafta od dłuższego czasu), więc musiałbyś samemu ocenić.