Spokojny gameplay Minecraft

Kilka lat temu po obejrzeniu tego filmiku na kanale emce2 :

zainteresowałem się zjawiskiem ASMR, szybko się okazało że nie działa to na mnie. Jednak oprócz różnych, często dość dziwnych filmików trafiałem na wartościowe, albo przynajmniej ciekawe i spokojne treści jak choćby te z renowacji obrazów:

lub tradycyjnej sztuki malarskiej Japonii
https://www.youtube.com/watch?v=QA7x9PVHtiQ i masy innych spokojnych zajęć które nie mogłyby się wybić gdyby nie popularność ASMR.

Ostatnio przeglądając jednak Youtube, zapewne z racji oglądania tych spokojniejszych filmików i treści minecraftowych, YouTube wstawił mi w polecanych filmiki ASMR ale z gry Minecraft. Kanał nosi nazwę ,Czas Po Deszczu ASMR’’. Muszę przyznać zaskakujące doświadczenie, tym bardziej iż osoba która nagrywa ową serię, dopiero uczy się gry. Z mojej perspektywy gracza grającego w tę grę już 10 lat jest to co najmniej ciekawe.

A oto linki do dotychczasowych 4 filmików z serii:

i najnowszy

Sądzę że na nie tylko polskiej scenie gameplayów z gry Minecraft, przyda się trochę spokojniejszej treści. Nawet jeśli wielu będzie wykorzystywało owe filmiki po prostu do łatwiejszego zasypiania z racji ich formy. Po latach filmików dwudziestoparolatków drących mordy i zachowujących się jak dzieci, coś takiego to miła odmiana. Na plus jest także widoczna działalność społeczności minecraftowej pod owymi filmikami, mało kłótni a sporo prób pomocy w grze i pomysłów.

A Wy co sądzicie o takiej formie gameplayu?

1polubienie

Niesamowite, że gościowi chcę się robić szeptane gameplaye :grinning:
Jeszcze bardziej niesamowite są wyświetlenia pod tymi filmami ale tak jak napisałeś, jest to przyjemna odmiana od całego YouTuba, który drze morde dzień w dzień :smile:

Fajne, ale nudne, nikt nie ogląda gry na singlu szczególnie, że ostatnio mc cieszy się popuralnością i jest tego dużo na yt. Z 9 lat temu oglądanie gry na survivalu nie było nudne.