Sodium - modyfikacja oprawiająca optymalizację (zwiększająca fps'y) Minecraft'a

Minecraft jest grą, która nieustannie się rozwija. Wraz z jej zmianami jednak rosną jej wymagania. Komputery, na których niegdyś komfortowo można było grać często nie daja sobie rady z aktualną wersją Minecraft’a. Modyfikacja taka jak Optifine nico poprawia sprawę, ale i tak nie będzie ona w stanie zmienić tak dużo jak Sodium.

Sodium jest modyfikacją, która pozwala graczom na osiąganie niewyobrażalnych wcześniej dla użytkowników ilości klatek na sekundę.

!UWAGA! !UWAGA! !UWAGA! !UWAGA! !UWAGA!

Nie na wszystkich serwerach można grać na tym modzie. Przed wejściem na jakikolwiek serwer dowiedz się czy taki mod na serwerze jest dozwolony czy może jest zabroniony lub skonsultuj się z administracją danego serwera.

1polubienie

Fajnie jakbyś jeszcze podał link do pobrania Sodium, napisał jak należy go pobrać i zainstalować.

zrobie to za milosza, bo widac, nie reaguje, a co do poradnika, poszukam na yt jak cos wstawie linkacza.
Link do modyfikacji:
https://www.curseforge.com/minecraft/mc-mods/sodium

Na poczatku pobierz https://www.curseforge.com/minecraft/mc-mods/fabric-api później https://www.curseforge.com/minecraft/mc-mods/sodium i jak każdy mod dajemy do folderu mods. Jak znaleźć taki folder? Kliknij na klawiaturze Windows+R i wpisz w okienko które wyskoczy %appdata% później klikasz .minecraft i tam jest folder “mods” i wklejasz tam moda sodium. Jeszcze w czymś pomóc?

Dziękuję za bana na discordzie voxele.pl.

1polubienie