Skarga na xLunarix

Nick z gry składającego skargę :cooleziomek
Nick z gry oskarżonego/oskarżonych : xLunarix
Dokładny czas zdarzenia :22.08.2020r godz. 00:58
Punkty regulaminu serwera, które złamał oskarżony : nie wiem ktory to punkt regulaminu
Dokładny opis zdarzenia :
Eluwinka chciałem zgłosić skarge na xLunarix ponieważ dnia 22.8.2020r o godzinie 00:58 dostałem nie słusznego bana po tym jak niby afczyłem bo nie odpisałem mu 30 sekund i jak juz pisałem zeby mu odpowiedziec na typanie dostałem kicka i napisałem “a dasz mi napisac debilu” po czym dostałem bana na 3 dni za Obraza administratora/recydywa gdzie z tego co wiem nigdy czegos takiego nie było jak recydywa i nie dostałem żadnych ostrzeżeń ponieważ to cytuje " byłes banowany wielokrtone za ten sam powód, byłes banowany wielokrtone za ten sam powód" <=== słowa lunariego na dc

pzdr

1polubienie

Hej Coolziomek, postaram sie sprostować nieścisłosci które zawarłes w skardze :).

po 1 nie odpowiadałeś mi najpierw 5minut, po czym nagle ożywiłeś się po czym znów mi kilka minut nie odpowiedziałeś, stad kick zlecony przez wyższa administracje.

Po kicku, wbiłeś na serwer, przy czym użyłes obraźliwego sformuowania w moją stronę.

Ale dobrze, wyjaśnię ci co to recydywa, recydywa występuje wtedy kiedy gracz ponownie łamie dany punkt regulaminu, dzięki czemu dostaję dłuższa karę niż przedtem.
na przykładzie:
Gracz flooduje, dostaje ostrzeżenie ale potem poprzez recedywe dostaje muta o długości 15-30minut, po tym dłuższego muta, aż w końcu może dojść do czasowego zbanowania gracza.

W twoim przypadku dostałeś już ban na 24 godziny za obrazę admina, jak mnie pamięć nie myli to wtedy naprawdę ostro mnie wyzwałeś, stad ban na 3dni z powodu ponownego złamania regulaminu.

Pomylilem sie, mialem na mysli ze byłes juz banowany w przeszlosci a nie, wielokrotnie banowany za ten bład przepraszam :).

Równie pozdrawiam zycze milej nocki

Euwina po raz drugi to może ja ci wyjaśnię na czym polega czas bo z tego co teraz patrze w logach odpisałem ci po 1 minucie czyli 60 sekund a nie jak ty to napisałeś przez 5 min przy czym odpisałem ci co chcesz i to ty mi nie odpisałeś po czym zapytałeś się jakie zastosowanie mają te portale i jak zacząłem pisać to nie upłynął czas kilku minut tylko znowu minuta także zobacz sobie jak działa zegar albo jak płynie czas bo tobie chyba za szybko i dalej twierdze ze dostałem nie słusznego bana za jedno słowo bez żadnego ostrzeżenia :slight_smile:

Cześć, po przeanalizowaniu Twojej sprawy doszedłem do wniosku, że kara Ci się należała jednak jej forma była trochę na wyrost.
Porozmawiałem z xLunarix o tym jak powinien się w takich sytuacjach zachować, a Tobie zdjąłem bana, bo miałeś go już wystarczająco długo