Skarga na jestemjulka

zaczęło się to mniej więcej po 20 gdy napisałam na czacie “piekny wschut sloncza” na co jestemjulka odpisała mi to samo, wydaje mi się, że w celu przedrzeźnienia mnie (ponieważ wcześniej zwróciłam uwagę, że jest dość chamska) później jestemjulka dała mi mute co prawda na sekundę ale dała mimo, że nie powinna z powodu “ja” po chwili zapytałam gdzie mogłabym zgłosić na nią skargę to odpisała gdzie mogłaby ona mnie zgłosić dodając po chwili, że do okna życia (godzina około 20:20) po czym usunęła czat odpisałam jej ze widziałam dokładnie co napisała na co ona, że lajf is brutal po czym koniec z końcem powiedziała gdzie mogę dać dać tę skargę. Bardzo niefajne zachowanie ze strony helpera który powinien pomagać i starać się utrzymywać przyjemna atmosferę na czacie. Uważam również że skoro nie radzi sobie na tym stanowisku na wyższe się nie będzie nadawać tak poza tym fajny serwer gdyby nie jej zachowanie
moj nick to shallievx

Jeżeli wyczekujesz od kogoś szacunku, to sama miej go do kogoś.

Zauważyłaś że byłam wcześniej chamska, a sama źle się zachowywałaś wobec mojej osoby wraz ze swoją koleżanką.

Rozmawiałam wtedy z Zaskrolem i zaczęliśmy się śmiać z tej wiadomości, dlatego ci odpisałam “piemkny wschut slonczar”.

Myślę że 1 sekundowy mute cię nie zbawi, i nic ci nie zrobił :wink:

Jak mam utrzymywać miła atmosferę na chacie skoro sama wyzywasz graczy, i chamsko się zachowujesz wobec mnie? Radzę sobie świetnie na tym stanowisku :wink:

mam szacunek do ludzi, do ciebie również dlatego cie nie wyzywałam

dobrze, że umiesz się przyznać do tego, iż jesteś chamska, nie przypominam sobie żebym się zachowywała w jakiś niestosowny sposób wraz z koleżanką do twojej osoby

owszem nie zbawił ale nie powinnaś mi go dawać, w tym samym nadużywać swoich praw helpera

@shallie dzięki za skargę. Kary nie będę zdejmować, bo z tego co widzę to powinna już dawno minąć.
Jednak reakcja @Julkaa była trochę nieprofesjonalna.

1polubienie

Również TY nie powinnaś się chamsko do mnie odzywać, i być nie miła prowokując mnie swoim zachowaniem.

Scalone //Pooshek