Skarga na Helpera Snovy25

Nick z gry składającego skargę : xLunarix
Nick z gry oskarżonego/oskarżonych : snovy25
Dokładny czas zdarzenia : okolo 18:30 31.10.2020
Punkty regulaminu serwera, które złamał oskarżony : Naduzywanie permisji jako Helper
Dokładny opis zdarzenia : Wbilem na serwer, a tirex zapomnail mi odebrac rangi helper, tepnolem sie od snoviego po poinformowaniu ze owa range nadal mam, i zobaczylem ze na vce jest na fly i sobie buduje, czyli wykorzystuje permisje, upewnilem sie ze nie jest na terenie miasat, bo jak wszyscy wiemy z vipem mozna latac na miescie, i nie bylo to na terenie miasta, poniewaz moglem tam psuc bloki, a do zadnego miasta nie jestm dodnay.
Dowody :
(Opcjonalne) Dokładne koordynaty zdarzenia : nie pameitam
(Opcjonalne) Ewentualni świadkowie : nikt, ew tirex bo byl na consoli
Proponuje degrad snoviego na chatmoda na okolo miesiac, jak widac wczesniejszy degrad range nizej nie poskutkowal, a snovy nadal wykorzystuje permisje.
Admin rozwiazujacy skarge, moge dostarczyc screenshoty!.

Witam odnosząc się do twojej skargi chciałbym poprosić o ewentualne ssy.
Sytuacja wyglądała tak że stałem na v obserwując czat jak to mam w zwyczaju a do wszystkich innych czynności mam świadków że nie używam przydzielonych mi uprawnień.
Juz nawet nie patrząc na twoją arogancję nie masz ani dowodów ani żadnych podstaw by je mieć
Dziękuję

Po ssy zglos sie do tirexa,
chwile latalem kolo ciebie i budowales dach jakiegos budynku, i przypominujac pisalem w postcie ze mam dowody.

Dzięki za zgłoszenie. Widziałem screeny i nie są one jednoznaczne, a z logów nie wynika tak jakby snovy budował na vanishu.

Nie skomentuje tego, Na ss DOKLADNIE widać ze snovy jest PRZED blokiem, a nie mogl spadac majac postac prostą (jak sei spada to sie nogi rozkladaja)
TUTAJ SS( okrojony)

Tak, widziałem już to zdjęcie. Jednak z samego zdjęcia trudno powiedzieć czy stał tak w powietrzu, bo po prostu był afk czy faktycznie coś budował.
Jednak jeszcze raz się upewnię czy na pewno dobrze sprawdziłem logi.

przypomne ze po prostu trzeba sprawdzi czy /v nie uzyl, po wylogowaniu vka zostaje wiec moze wczensiej nie wylaczyl.

Lunari, podsumowując,
próbujesz wmówić komuś że nadużyłem praw mimo że tego nie zrobiłem, nie jestem tobą :wink:
Nie jestem pierwszy raz w administracji by wiedzieć by takich rzeczy się nie robi,
Mogę Ci dać nawet wielu świadków którzy potwierdzą moją wersję ponieważ grają, są obecni na serwerze i sami widzą czy tego nadużywam.
Przypominam że wszedłeś na server na chwilę i odrazu wykorzystując nieodebraną Ci range bezprawnie tepłeś się do mnie, nie udało Ci się ponieważ stałem i odpisywałem, plus może jeszcze jedna osoba potwierdzić że z nią wtedy rozmawiałem.
Przestań robić na siłę show bo nie jesteś gwiazdą by rzucać odbitym światłem

Od kiedy osoby to dowody w sprawie? Na ssach widac jak latasz + latales bo widzialem jak budowales ten dach, wiec nie sciemniaj, skoro odpisylaes komus to prosze aby tirex to sprawdzil i dal wycinek z consoli.
Dokładna data
18:31 31-10-2020
@tirex

A i, jake osoby niby maja potwierdzic ze nie latales jak tam bylem tylko ja i ty? sprawdzilem na gm3 i nikogo tam nie bylo ;).

A i, zreszta skoro odpisywales na pytania gracza to czemu miales drewno w rece, akurat specjalnei wlaczyles wczesniej vke i poleciales AKURAt na kratke gdzie sie buduje dach, zeby odpisac graczowi?

Osoby grające regularnie na serwerze mogą potwierdzić że nigdy nie używałem przydzielonych mi uprawnień w własnym celu ani w ułatwieniu sobie gry.
Latałem ponieważ jak można zauważyć kratkę w bok też są bloki więc przypadkowo musiałem z nich się zsunąć.
Jak mogłeś widzieć, jak go nie budowałem nawet? To że trzymałem klocek nic nie oznacza że wtedy cokolwiek robiłem, zauważ że w drugiej dłoni trzymam blazerood więc może powiesz ze w tym samym czasie używałem statywu alhemicznego bo przecież trzymam taki przedmiot który się właśnie tam wykorzystuje ,
Nie jestem pewien czy doszło do udanej odpowiedzi ponieważ pisałem długą wiadomość ale musiałem przerwać gdyż ty mnie zaniepokoiłeś i odpisalem na głównym coś w twoim kierunku,
Poza tobą bym tam farelll i oliwieniaaa.
I jakoś żadne z nich nie widziało żebym cokolwiek budował czy coś,

A i jeszcze jedno ja tam stałem dłuższą chwilę zanim jeszcze wbiłeś, a Twoje argumenty są dość niejednoznaczne i ślepe

Graczu dobieraj jaśniej i jednoznaczniej argumenty
Poproszę o więcej dowodów (jakiś sensowniejszych)
Triex niejednokrotne ci już skontargumentował twoje zarzuty w moją stronę że nic nie wynika żebym czegokolwiek nadużył.
I nie rozumiem czemu mimo że każdy twój zarzut jest odbijany niepodważalnie to dalej próbujesz coś wcisnąć. Może tu nie chodzi o mnie tylko o moją pozycje?
Kierowanie się aspektem prywatnym chyba nie jest zbyt profesjonalne cnie lunari?

Trzymaj się tam graczu!!!

Naprawde nie wiem czemu ciagle probujesz mnie prowokac tzn. pisac czesc graczu, trzymaj sie graczu,
przykro mi ale nie rusza mnie to ze nie mam rangi, natomiast ty naduzywasz swoich uprawnieni, i jezeli tirex ma gdzies, i widac na ss ze latasz, i nic z tym nie robicie to juz nie moja sprawa, ja zglosilem to co mialem a ten kto cos ukrywa to ukrywa i tyle, a ja wiem ze dobrze latales i se budowales, i ty tez to wiesz ale przyznac sie nie chcesz, no cóz, kiedys karma do ciebie wroci ;).

Możemy iść w zaparte bo ja nie mam do czego się przyznawać, z mojej perspektywy wyciągasz nieprawidłowe i naprawdę słabe argumenty, dzisiaj z pomocą jednej helperki latałeś szczegółowo po mojej rezydencji i coś tam odkryliście? Bo jakoś cicho się zrobiło,
Możesz się upierać bo robisz to specjalnie niestety graczu ale taka jest prawda.

Nie, nie mam tego gdzieś. Wypowiedziałem się już raz na ten temat, teraz postanowiłem zweryfikować logi bardziej dokładnie:
Sprawdziłem logi kiedy @Snovy używał vanisha i na podstawie danych sprzed godziny Twojego zgłoszenia - snovy25 mógł budować na vanishu jedynie przez dwie minuty (maksymalnie), ale to nie jest powód żeby za to karać, bo mógł nie zauważyć, że ma włączonego vanisha. Pragnę zaznaczyć jeszcze to, że przez tą godzinę snovy używał vanisha wiele razy i tylko raz zdarzyło mu się budować przy włączonym vanishu (tamte dwie minuty o których mówiłem), ale nie jestem w stanie sprawdzić czy w tamtym momencie latał + w tym momencie tamta część miasta jest na terenie miasta (ale też nie jestem w stanie zweryfikować czy wcześniej też była).

Teraz zostało to zablokowane żeby nikt nie miał wątpliwości czy ktoś na tym vanishu budował czy nie.

To swietnie ze zostalo zablokowane, moze w koncu nie bedzie naduzywania permisji .
Pozdrawiam