Skarga na gracza kochamlawe

Mój nick to EM1L9
Nick z gry oskarżonego to kochamlawe
Czas zdarzenia to 26.12.2021
Punkty regulaminu złamane przez oskarżonego to 1.1 i 1.18
Opis zdarzenia to Rozmawialiśmy z graczem kochamlawe na discordzie powiedział żebym tepnął się do niego pod pretekstem że chce mi pokazać rozkopaną działkę, gdy do niego tepłem zobaczyłem że jestem w klatce z obsydianu poczym zaczął wysadzać przed moją twarzą kryształy endu, nie mogłem uciec.
Dowody to kordynaty klatki z obsydianu(-3271 68 1139)
Kordynaty zdarzenia to -3271 68 1139
Świadkowie to CzechuPL

Jak świadek, nadmienię, że całość wydarzenia miała miejsce w netherze, co było ominięciem ochrony przed utratą przedmiotów w overworldzie w “klasycznych” trapach

Zapomniałem wcześniej odpowiedzieć na to zgłoszenie, ale nie mogę tego zabronić ponieważ podczas teleportacji jest jasno napisane że możesz zostać oszukany nawet jak ktoś pisze coś innego.
Jako alternatywne rozwiązanie żeby gracze nie łapali się na pokazywanie działek, mogę dodać powiadomianie teleportującego czy gracz, do którego się teleportuje stoi na działce czy nie.

Co do punktu 1.18 to skoro sam się teleportujesz do niego to raczej nie jesteś ofiarą nękania :smirk:

A nękanie to że pisał pi po sprawie z klatką "i co jak tam ity xD "

A co z punktem 1.1?

No to według mnie nie jest to ani nękanie, ani wykorzystywanie błędów.

Emil na takie rzeczy się odmawia albo tepa bez rzeczy wyraźnie jest napisane że tepasz się na własną odpowiedzialność