Skarga na chatmod'ów

Chciałbym powiedzieć tylko, że to co wyprawiają ChatModzi to jest żenada. Zaczynając od początku przez przypadek zabiłem pszczołę graczowi XeNNoN87 (będe go nazywał “Xenon” po prostu), a ten zaczął pisać, że “Mam pozdrowić tate w więzieniu”, bardzo mnie to uraziło więc odpowiedziałem “chuj ci na ku**e”, po czym ja dostałem muta od cpive na pół godziny za obraze, a gracz XeNNoN87 nie dostał nic i dalej mnie obrażał tekstami typu “tata ci wchodził do wanny” a chatmodzi dalej sobie z tego nic nie robili. Gdy mój kolega zaczął pisać fakty przez co mnie bronić chatmod o nicku xLunariX zaczął mówić, że to co pisał Xenon to prowokacje, a ja go obrażam. Więc gdy tylko skończył mi się mute napisałem wiadomość na chacie w stylu “Pozdrów mame która sie jebie w burdelu” po czym dopisałem, że to prokowacja, ponieważ idąc tokiem myślenia xLunariX byłaby to prowokacja. Oczywiście zostałem za to zmutowany, a powód brzmiał: “Ponowna obraza/prowokacje” oczywiście nie zweryfikował czy mój poprzedni mute był na pewno za obrazę oraz co najlepsze PROWOKACJE więc gracz Xenon też powinien dostać muta, a nie stało się tak, ponieważ xLunariX bronił go jak oczka w głowie :). xLunariX pisał też wiele poniżających tekstów w moją oraz w stronę mojego kolegi tekstów. W logach chatu wszystko powinno być podane jak na dłoni. Pozdrawiam.

3polubienia

Nie zawsze łatwo jest się zorientować, że odpowiadasz na prowokację. Tak czy inaczej obie osoby ta co prowokuje i ta co ulega tej prowokacji powinna dostać kary (o ile prowokacja kogoś obraża lub jest wulgarna).
Zamiast agresywnie odpowiadać na prowokacje możesz to gdzieś zgłosić /helpop lub w tym dziale.

1polubienie

Jako iz skarga dotyczy mnie, to wypowiem się.

Nie broniłem żadnego z graczy, po prostu wbiłem pod koniec muta owego gracza, nie byłem świadkiem prowokacji ze strony Nexona, dlatego nie widzę sensu pisać, ze go akurat nie karałem.

Nexon wykorzystujac moja nieswiadomosc nie pisal juz tekstow typu Twoj tata jest w zakładzie karynem etc. natomiast uznalem ze pisanie “Twoja stara jebie sie w burdelU” (czego byłem swiadkiem) jest wystarczajacym argumentem aby przedluzyc muta Hotpurplebird.

Wielokrotnie w grze wyjaśniałem kilku graczom, ze grief należy zgłosić na forum voxele.pl, ale oni nie słuchali i wytykali mi ze nie moge sie do nich tepnać, etc to tlumaczylem - ze nawet jakbym sie tepnał, to i tak nie mogę banowac, z czym oni zaczeli mnie atakowac ze po co te chatmody są.

Nie pisałem tekstów ponizajacych w twoja strone, jest to czysta glupota z twojej strony wyciagajac takie argumenty, skoro miales ciagle muta, wiec nie udzielales sie na chacie wiec logiczne ze jak mialem do ciebie pisac ponizajace teksty?.

Dostałes muta dłuzszego, bo nie poczulem poprawy, zamast po mucie przeprosic jego, czy admina który cie mutował to nadal go prowokujac obrazałes. Jest róznica miedzy prowokacja, a obraźliwa prowokacją, w przypadku tej drugiej jest to równiez Obraza, a samo stwierdzenie ze ktos jest gdzies nie jest obrazą, to samo moge stwierdzic ze teraz Tirex jest w sklepie, i co? Obrazam go ? nie, stwierdzam prawdopodobnie fakt, a to co pisałes o osobie 3 jest obraźliwe w czystej formie, a u nas fakt po 22 mozna przeklinac, ale nie obrazac a przede wszystkim obrazac 3 osoby.

Prosze o sprostowanie skargi o to ze podczas pisania tekstow Nexona te “tata ci wchodzi do wanny” byl tylko online CPIVE, ja wbilem pod koniec twojego muta jak zostało ci z 10minut.

Pozdrawiam Lunari

jeszcze dodam, ze trzy razy ostrzegalem grupke osob które własnie sie kłociły o tą sprawę i o ten grief, wiec prosze mi nie wpierac ze nie reagowałem.

1polubienie

Oczywiście, że pisałeś z poniżające teksty z myślą, że nie będę mógł odpisać z powodu własnie mojego muta. Ja nie poczułem poprawy z twojej strony dlatego też będę wałczył, żebyś stracił swoją rangę i przestał w końcu faworyzować innych graczy np. Bronienie Xenona za to, że użył PROWOKACJI w moją stronę, po czym danie mi muta za PROWOKACJE. xD.

Prosze o przyklad ponizajacego tekstu skierowany z mojej strony do ciebie.

Nikogo nie faworyzuje, jak mialem ukarac kogos za cos przy czym mnie nie bylo?

dodam jeszcze ze dostales głownie muta za Obrazae osoby trzeciej a nie prowokacje.

Posty scalone //Pooshek