Skarga na Administracje

Nick w grze: kacz0r_
Data zdarzenia: 9.06.2020
Dowody (opis sytuacji, zdjęcia):
Po mimo wielu pytań w stronę administracja na ani jedno nie dostałem odpowiedzi.

1polubienie

Nie przejmuj się, nie ty jeden jesteś zlewany i ignorowany przez administrację, natomiast ja, przyszły helper o nazwie Bembenowski Bembenek Bemben Bembniacego Bembniarza chętnie odpowiem Ci na pytania które Cię nurtują

3polubienia

Proszę o rozwinięcie wątku. Z obecnego opisu ciężko cokolwiek wywnioskować. Skarga dotyczy konkretnej osoby? Całej administracji?
Proszę o jak najszybsze uzupełnienie tematu, bo w obecnej formie to ciężko jakkolwiek rozpatrzyć obecną skargę.

minionko666 i tirex

A możesz podać jakieś szczegóły? Jakie pytania im zadałeś?

@kacz0r podaj czas w jakim to miało miejsce. I najlepiej jak podasz więcej szczegółów, jak to napisał @Bembenowski_Bembenek:

Te pytania były podczas eventu a niektóre trochę po. Jedno z tych pytań to było kiedy będzie druga tura czyli godzina i dzień. To pytanie zadałem ponad 4/5 razy. A na discordzie też zadałem to pytanie i nadal ni dostałem odpowiedzi.

@minionko666 i ja odpowiadaliśmy kilka razy na pytanie czy będzie druga tura. Pisaliśmy, że odbędzie się druga tura, ale ona się nie odbyła z powodu, że jednej osoby zabrakło do ogarniania eventu i stwierdziliśmy, że przełożymy drugą turę na inny dzień.
Podczas eventu mogliśmy pytania przeoczyć, bo jednak byliśmy trochę zajęci. Wiem, że z poziomu graczy to inaczej wygląda i trudno sobie to wyobrazić, ale uwierz, że tak jest.

Na pytanie kiedy będzie druga tura jasno stwierdziłem, że nie będzie to podane, bo ma być to niespodzianka dla osób, które akurat w danym momencie grają. Nie pamiętam czy w minecrafcie odpowiadałem, bo było jasne w powiadomieniu napisane, że zrobimy drugą turę w inny dzień.
Na discordzie pamiętam, że komuś odpowiadałem na tego typu pytania, ale trudno mi określić czy na pewno Tobie.

No tak mogliście nie zauważyć czterech tych samych pytań, ale flood i włączony Caps lock to już tak ?

Flood i capsa zauważyć łatwiej niż zwykłe pytanie:
[Player1] ODDAJCIE KASĘ DEXA
[Player2] hej admini, czy będzie druga tura?

1polubienie