Skarga na administracje

ChatMod RozsierdzonaZaba nie panuje nad emocjami wyciszając graczy na zbyt długi okres czasu, za bardzo małe szczegóły

Tutaj jest dzisiejsza sprawa

Zamknąłbym ten temat za niezgodność z regulaminem działu skarg (O kategorii Skargi i problemy), ale ze względu na to, że nikt nie powinien być sędzią we własnej sprawie, pozwolę sobie tylko nieco poszerzyć materiał dowodowy X_speeda, zawierając pełen przebieg zdarzeń, bez manipulowania wypowiedzi w niepoprawnej kolejności (za co swoją drogą oskarżyciel powinien uzyskać karę na mocy punktu 11. regulaminu działu skarg):

Pozwoliłem sobie zawrzeć moje komentarze obok wypowiedzi prezentujących log z czatu.

Czytelników zachęcam do porównania sekwencji prowadzącej do wyciszenia x_speeda na 2 godziny wraz z “materiałem dowodowym”, który przedstawił :frog:.

Jak wyżej @Pooshek zauważył to Twoja skarga nie została złożona prawidłowo. Utrudnia to przeprowadzenie interwencji.

Jednakże nie jestem przekonany czy byłbyś w stanie coś ugrać. Jesteś graczem, który niejednokrotnie dostawał sluszne kary od innych osób i ten przypadek nie wygląda mi na wyjątek.

Temat zamykam, w razie jakbyś jednak chciał jeszcze próbować to polecam zapoznać się z regulaminem działu.