Serwer McDay.pl - Serwer stworzony przez Graczy dla Graczy

IP SERWERA » McDay.pl
Strona serwera » https://mcday.pl/
Discord » MCDAY.PL
Fanpage » Redirecting...
Autoryzacja serwera » NON PREMIUM ORAZ PREMIUM


Klasyczny survival na wersję 1.16 jak za starych dobrych lat. Tryb bez dużej ilości dodatków z myślą o graczach ze słabszymi komputerami. Zbierz przyjaciół i graj razem z nimi!


Tryb survival 1.17 polega na przetrwaniu, zdobyciu pracy oraz wybiciu się w topowych rankingach. Posiadamy generator świata oparty na wersji 1.18!
Mamy wysokie góry sięgające nawet 250 kratki, do tego głębokie i piękne jaskinie, a zmieniony limit wysokości umożliwi ci kopanie do -64kratki oraz budowanie do 320!
Zmieniony Nether zawiera nowe struktury oraz mocniejszych przeciwników.
Na serwerze znajdziesz równiez Ekonomie oraz zmieniony End, a takze ponad 1200 questów do zrobienia!


Tryb BedWars polega na rywalizacji pomiędzy wieloma graczami na różnych wyspach. Możesz grać sam, z kolegą, a nawet z całą drużyną.
Zajmuj topowe miejsca w rankingach takich jak zabójstwa, zniszczone łóżka, wygrane areny i pokaż, że to Ty jesteś Mistrzem!


Tryb który zaczyna sie od pojedyńczego bloku. Wykopanie go powoduje, że pojawia się kolejny i kolejny i kolejny… czy uda Ci się na nim przetrwać, zamienić pojedyńczy blok w ogromną latającą wyspe? Czy będziesz w stanie zdobyć szczyty rankingów i pokazać, że to Ty jesteś najlepszy?
Sprawdź czy Twoje umiejetności w typowej rozgrywce Survival mają tutaj jakiekolwiek znaczenie!