Rynek

Hej
Wiem, że pisałam jakiś miesiąc temu skargę dotyczącą jednego gracza - nie, tym razem nie będzie to skarga, spokojnie.
Posiadam problem z rynkiem a dokładniej ze sklepem który należał do mnie lecz już nie należy.
Niejaki Ironkriss11 kupił sklep który ja miałam - lecz to nie to jest problemem,
problem jest taki, że były tam oczywiście tabliczki które należały do mnie. Sprzedawałam jak i również skupywałam różne rzeczy m.in. emeraldy 160 monet za 64 sztuki, 2 monety za 1 sztukę jak i złoto 64 sztuki za ok.100 monet ( nie pamiętam ). Problem który mam to to, że ludzie cały czas sprzedają emeraldy i złoto a ja tracę monety a nie osoba która obecnie posiada sklep przez co straciłam już trochę pieniędzy. W dodatku to nie ja zyskuje te emeraldy a osoba która ma sklep - więc on/ona ma emeraldy i złoto za darmo a ja tracę pieniądze. Proszę o rozwiązanie problemu jak najszybciej gdyż tracę monety i nie wiem co z nimi zrobić bo w sumie nie opłaca mi się teraz zarabiać. Edit: Oddałam wszystkie monety koleżance - co jednak nie zmienia faktu, że nie mam jak zarabiać.
Bardzo bardzo proszę o rozwiązanie problemu i z góry dziękuję za pomoc
Em_ciaa

Usunąłem te tabliczki, żeby uniknąć takich sytuacji w przyszłości warto pomyśleć o jakimś usuwaniu tabliczki z poziomu GUI sklepu.