Rekrutacja na helpera | Patryk98x1

Witam, nazywam się Adam, a mój nick z gry to Patryk98x1. Mam 19 lat i jestem chętny aby zgłosić się na stanowisko Helpera na serwerze Voxele.pl
Krótko o mnie :slight_smile:

• dotychczasowe doświadczenie: Nie byłem helperem wcześniej, ale pomagałem na paru serwerach trzymać porządek wśród graczy. Pilnowałem przestrzegania regulaminu i czystości na czacie itp.
  • jak długo już grasz na serwerze: Na serwerze jestem dopiero kilka dni, ale czuję, że zostanie tutaj na dłuzej :smiley:
  • możliwość rozmowy na głosowym: Oczywiście, posiadam również, mikrofon, który nie boli w uszy :wink:
  • czy byłeś karany na serwerze: Nie byłem karany :slight_smile:
  • ile czasu dziennie mógłbyś spędzać i o jakiej porze dnia: W grze spędzam dużo wolnego czasu, oczywiście, mam też swoje inne zainteresowania, ale mógłbym być dostępny kiedy tylko będę potrzebny.
  • czemu chcesz być w administracji (w kilku zdaniach):
    Jestem miłą i sympatyczną osobą, lubię trzymać porządek na serwerze i nie lubię chamstwa. Jestem w stanie w przyjemny sposób rozwiązywać problemy międzyludzkie i mam rekę do dzieci, dużo cierpliwości i strasznie ciężko jest wytrącić mnie z równowagi.

Jestem również dobrze zapoznany z pluginami typu WorldEdit oraz mogę budować ciekawe konstrukcje które można zobaczyć w załączniku.

Mam nadzieje że rozważycie moją kandydaturę oraz liczę na miłą i satysfakcjonującą odpowiedź.

4polubienia

Na budowniczego byś się nadawał. Bardzo ładnie napisane podanie.

1polubienie

polecam tego allegrowicza

2polubienia

Wiem, że rekrutujesz się na helpera, ale mogę zaproponować stanowisko budowniczego, bo widzę, że ładnie budujesz.