Rekrutacja na helpera jestemjulka

W podaniu krótko:

• dotychczasowe doświadczenie: 2 razy helper, i moderator
  • jak długo już grasz na serwerze: Kilka dni
  • możliwość rozmowy na głosowym: Tak
  • czy byłeś karany na serwerze: Nie
  • ile czasu dziennie mógłbyś spędzać i o jakiej porze dnia: Wieczorami i dniem, kilka godzin
  • czemu chcesz być w administracji (w kilku zdaniach)
    Wydaję mi się że się nadaje, zaprzyjaźniłam się z serwerem i wieloma osobami więc problemu nie robię (mam nadzieję). Chciałabym wam pomóc ogarniać serwer i szczególnie pomagać graczom w różnych sprawiających im trudność sytuacjach. Na dole podsyłam sposoby jakim sprawdzam graczy.

Sprawdzanie :
Proszę gracz o wejście na TeamSpeaka/Discord i podanie anydeska. Następnie proszę o dostęp do myszki i klawiatury, jeżeli się nie zgodzi dyktuję co ma zrobić.
(Proszę o wejście w ustawienia, opcje ustawienia snoopera i każe zjechać na dół. Jeżeli tam nic nie ma proszę o wyjście z serwera i wejście w główne menu minecrafta.
Proszę o wejście w %appdata% .minecraft versions i każe usunąć wszystkie wersję, jedna zostanie ponieważ gracz na niej gra. Proszę o kliknięcie na tą wersję prawym przyciskiem i uruchomieniem za pomocą winRARa, szukam pliku rh. Następnie proszę o wejście w assets minecraft, przyglądam się czy tutaj nie ma żadnego folderu. Potem proszę o wejście w każdy folder i zjeżdżanie w powolnym tępię na dół i tam szukam folderów.
TO WYKONUJĘ KIEDY MAM PODEJRZENIA ŻE GRACZ MÓGŁ ZMIENIĆ NAZWĘ WERSJI.)

Wykrywanie skryptów:

Zaczynam od kombinacji klawiszowych:
F3 + B
F3 + T
F3 + A
w przypadku gdy graczowi wywali MC - prawdopodobnie ma skrypty.
Przechodzimy do esc, opcje, ustawienia graficzne sprawdzamy fog’a klikamy kilkakrotnie na mgłę (na fog’a) jeżeli Minecraft się wyłączy możemy podejrzewać gracza o używanie skryptów.

1polubienie

Zaakceptowaliśmy Twoje podanie i zostanie z Tobą przeprowadzona rekrutacja na stanowisko ChatModa w ramach okresu próbnego.

1polubienie