Rekrutacja na ChatModa | Rudzialke

Hejka, nazywam się Sandra, mój nick to Rudzialke.
Mam 17lat i jestem zainteresowana stanowiskiem ChatModa.
W Minecrafta gram dużo także pewną wiedzę posiadam, poza Mc gram również w inne tytuły.

*Dotychczasowe doświadczenie: Jak dotąd dwa razy byłam Chatmodem na różnych serwerach, oprócz tego sprawdzałam swoje umiejętności jako Helper.

*Jak długo już grasz na serwerze: Kilka dni jednak jako,że właśnie wracam do grania w Mc zamierzam zostać na dłużej.

*Możliwość rozmowy na głosowym: Oczywiście,teamspeak lub discord bez żadnego problemu. Jestem również na serwerze discord Voxele.

*Czy byłeś karany na serwerze: Nie.

*Ile czasu dziennie mógłbyś spędzać i o jakiej porze dnia: Od dwóch nawet do 14h. Ogólnie spędzam większość czasu przy komputerze grając także łatwo mnie wyłapać :slight_smile:

*Czemu chcesz być w administracji: Jak już wspominałam,właśnie wracam do grania także kontakt z ludźmi, którzy w większości grają systematycznie jest dla mnie na plus. Jestem osobą raczej cierpliwą i lubię rozmawiać na wszelakie tematy więc myślę,że świetnie poradzę sobie w zespole.Dodam również, że uwielbiam uczyć się nowych rzeczy i robię to starannie.

Cześć! Pisałaś że jesteś na naszym discordzie. Mogłabyś mi podać swój nick Discord?

RudaHere

Podanie rozpatrzone pozytywnie. Zamykam