Rekrutacja do ekipy serwera Minecraft - 18.09.2021 - 25.09.2021

Cześć, coraz częściej pojawiają się pytania o rekrutację więc oto jest.

Dla kogo jest ten temat?

Jeśli jesteś (i nie masz bana):

• osobą, która chce pomóc w pilnowaniu porządku na serwerze;
  • osobą, która chce pomóc przy Voxelowych socialmediach (Facebook, Instagram, Tiktok, Youtube);
  • osobą, która ma unikalne i trafne pomysły i chce się dodatkowo pokazać ich realizacją

To ten temat jest dla Ciebie!

Co muszę zrobić?

Każda osoba chcąca dostać się do ekipy musi najpierw złożyć podanie w tym temacie, w którym umieści:

1. Nick
  2. Nick na discordzie
  3. Pozycja, na którą aplikujesz
  4. Doświadczenie
  5. Czy byłeś karany na serwerze? Jeśli tak to krótko się odnieś do kar
  6. Ile czasu możesz poświęcić na serwer i o jakich porach dnia?
  7. Czemu chcesz być w administracji?
  8. Ile czasu poświęcasz do tej pory serwerowi i jak angażujesz się w społeczność Voxele?
  9. Czy możesz rozmawiać na głosowym?

Ilu chatmodów szukamy?

Nie mamy określonej liczby osób jakie chcemy zrekrutować. Jeśli pokażesz nam najlepszą wersję siebie to z pewnoscią zwrócimy na Ciebie uwagę.

Do kiedy przyjmujemy podania?

Podania będziemy przyjmować do 25 września 2021, a z osobami, których podania zostały wybrane skontaktujemy się do 27 września.

Czekamy na Ciebie

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do składania podań

Jest to temat, w którym są przyjmowane tylko i wyłącznie zgłoszenia do ekipy Voxeli; inne posty będą usuwane.

2 polubienia
  1. Nick: EMajster
  2. Nick na discordzie: ElektroMajster (EMajster)
  3. Pozycja, na którą aplikujesz: Ranga pozwalająca na pilnowanie porządku na serwerze.
  4. Doświadczenie: Pilnowałem porządku na większym serwerze discord, umiejętność rozwiązywania problemów z graczami, aktywne pilnowanie porządku na chacie.
  5. Czy byłeś karany na serwerze? Jeśli tak to krótko się odnieś do kar: Nie byłem nigdy od pierwszej edycji serwera karany.
  6. Ile czasu możesz poświęcić na serwer i o jakich porach dnia?: Godziny popołudniowe, wieczorne w różnych odstępach czasu.
  7. Czemu chcesz być w administracji?: Myślałem, by oprócz aktywnego pilnowania porządku pomagać w budowach map na eventy.
  8. lIe czasu poświęcasz do tej pory serwerowi i jak angażujesz się w społeczność Voxele?: Gram na Voxelach od początku powstania serwera, jestem aktywny na discordzie.
  9. Czy możesz rozmawiać na głosowym?: Tak z godzinę mogę.
2 polubienia
  1. Nick:
    rowieniok

2. Nick na discordzie:
    Oggy

3. Pozycja, na którą aplikuję:
    Chatmod

4. Doświadczenie:
    Na serwerze bfs ( teraz applemc) przeszedłem cały etap rekrutacji od helpera do głównego admina. Głównym adminem byłem przez ponad pół roku, zajmowałem się wtedy ekipą jak i komunikacją na linii administracja-gracze. Jak można poprzednio przeczytać, to posiadam doświadczenie w zajmowaniu się ekipą i od strony konfiguracji pluginów.

5. Czy byłem karany na serwerze?
    Jestem czysty jak łza :slight_smile:

6. Ile czasu mogę poświęcić na serwer i o jakich porach dnia?
    Dostępny jestem przeważnie popołudniami, z rzadkimi wyjątkami w godzinach porannych.

7. Czemu chcę być w administracji?
    Szukałem miejsca na jakimś serwerze i tak się złożyło, że polubiłem voxele i wobec tego chciałbym dodać coś więcej niż bycie tylko graczem.

8. Ile czasu poświęcam do tej pory serwerowi i jak angażujesz się w społeczność Voxele?
    Większość czasu spędzam na serwerze, ale czasami wpadam na forum poczytać co nieco o tematach które mnie zainteresują.

9. Czy mogę rozmawiać na głosowym?:
    Jak jestem dostępny na discordzie to tak.

3 polubienia
  1. Nick: JanekToES
  2. Nick na discordzie: Janeks3#4787
  3. Pozycja, na którą aplikujesz: Chatmod
  4. Doświadczenie: Nie mam dużego doświadczenia, ale znam podstawowe komendy jakich używa chatmod
  5. Czy byłeś karany na serwerze? Jeśli tak to krótko się odnieś do kar: Miałem jednego bana, ale pogodziłem się już dawno z poszkodowaną.
  6. Ile czasu możesz poświęcić na serwer i o jakich porach dnia?: Ze szkoły wracam przeważnie około 16.00 i jestem aktywny od tej właśnie godziny do około 21.00.
  7. Czemu chcesz być w administracji?: Chciałbym pomóc w pilnowaniu porządku na serwerze minecraft.
  8. Ile czasu poświęcasz do tej pory serwerowi i jak angażujesz się w społeczność Voxele?: Często wchodzę na serwer, udzielam się na discordzie, staram się upominać innych graczy, jeśli na serwerze nie ma nikogo z administracji.
  9. Czy możesz rozmawiać na głosowym?: Tak mogę rozmawiać, od powrotu ze szkoły do około 21.00
1 polubienie
  1. Nick: Krystianeq269
  2. Nick na discordzie: Krystianeq269
  3. Pozycja, na którą aplikujesz: Chatmod
  4. Doświadczenie: Byłem już w administracji na serwerze średnio ok. 200-300 osób
    do tego na kilku mniejszycg
  5. Czy byłeś karany na serwerze? Jeśli tak to krótko się odnieś do kar: Nie byłem karany
  6. Ile czasu możesz poświęcić na serwer i o jakich porach dnia? Myślę, że to będzie kilka godzin dziennie, raczej w porach wieczorowych
  7. Czemu chcesz być w administracji? Chciałbym pomóc w pilnowaniu porządku na serwerze oraz starać się wprowadzać miłą atmosferę poprzez eliminację graczy, którzy ten spokój zakłócają
  8. Ile czasu poświęcasz do tej pory serwerowi i jak angażujesz się w społeczność Voxele? Niestety nie grałem zbyt dużo na serwerze, ale staram się polecać serwer znajomym, promować go, zgłaszać i upominać graczy gdy nie ma administracji
  9. Czy możesz rozmawiać na głosowym? Tak

1.Nick
Masny_Grubas jak coś po rekutacji zmnieniam nick
2.Nick na Discordzie:Masny_Grubas YT#1067
3.Pozycja,na którą aplikujesz:ChatMod
4.Doświatczenie:Nie mam za dużego doświatczenia ale jak usłyszałem o rekutacji to zacczołę oglądać filmiki na YT
5.Czy byłeś/aś karany/na na serwerze:Nie
6.Ile czasu możesz poświęcać serwerowi?: 1w tygodniu bo są lekcje :confused: a wna weekend tak 2-3h spokojnie
7.Czemu chcesz być w administracji: Startowałem o ChatModa w tamtej rekutacji a teraz startuje bo chciałem byćmodę i chce być nadal.Są powody dlaczego chce być chcę miećwiększe doświatczenie w mc i banować bo (często jestem na serwerze bez moda) i każdy przeklina i spamią nie wspominając o CapsLk.
8.Ile czasu poświe=ęcasz serwerowi i jak angażujesz się w społeczność Voxele? Ja grałem 3 Edycje (jeżeli liczy sie ta krótka) bo jak tak to 2 będe chciał stważać miłą sokojną atmosfere serwerowi.
9.Czy możesz rozmawiać na głosowym? Tak ale we weekend.

1 alvintedd180
2 alvintedddy18#1782
3 aplikuję na pozycję admina czy czymś podobne rangą abym mugł sprawdzać ludzi czy nie czitują
4 byłem już adminem na kilkunastu serwerach minecraft przez jakieś 2 lata ale serwery prawie wszystkie na których jestem adminem upadły
5 nie nie byłem
6; 2-5 godzin
7 bo nie mam co robić z swoim życiem
8 jestem nowym graczem i widzę że serwer jest dobry i można by go wybić wyże w rankingu serwerów
9 tak mogę

Ten temat został automatycznie zamknięty po 9 godzinach. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.

Do ekipy na ChatModa dostał się @Oggy, gratulacje!

1 polubienie