Rekrutacja do ekipy serwera Minecraft - 18.01.2021 - 25.01.2020

Cześć, ostatnia rekrutacja była już jakiś czas temu i ekipa trochę się skurczyła. Więc teraz nadszedł czas kolejnej rekrutacji do ekipy serwera :partying_face:

Kogo szukamy?

Wszystkie osoby chcące przyczynić się do rozwoju serwera, które chcą pomóc w pilnowaniu porządku na serwerze, organizowaniu eventów, budowaniu niezwykłych budowli oraz wiedzą jak i chcą pomóc w promowaniu naszego serwera, czyli jeśli jesteś:

• osobą, która chce zostać ChatModem
  • budowniczym
  • youtuberem
  • tiktokerem
  • osobą, która zna się na marketingu i socialmediach

To ten temat jest dla Ciebie!

Co muszę zrobić?

Każda osoba chcąca dostać się do ekipy musi najpierw złożyć podanie w tym temacie, w którym umieści:

1. Nick
  2. Twój nick na discordzie
  3. Pozycja, na którą aplikujesz
  4. Doświadczenie
  5. Wiek
  6. Czy byłeś karany na serwerze?
  7. Ile czasu możesz poświęcić na serwer i o jakich porach dnia?
  8. Czemu chcesz być w administracji?
  9. Ile czasu poświęcasz do tej pory serwerowi i jak angażujesz się w społeczność Voxele?
  10. Czy możesz rozmawiać na głosowym?

Ile chatmodów szukamy?

Szukamy minimalnie dwóch ChatModów, a jak pojawi się dużo bardzo dobrych podań to weźmiemy więcej osób.

Do kiedy przyjmujemy podania?

Podania będziemy przyjmować do 25 stycznia 2021, a z osobami, których podania zostały wybrane skontaktujemy się 26 stycznia.

Czekamy na Ciebie

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do składania podań

Jest to temat, w którym są przyjmowane tylko i wyłącznie zgłoszenia do ekipy serwera Minecraft inne posty będą usuwane.

5 polubień
  1. Nick TYMONQ_YT
  2. Twój nick na discordzie ! ! ℙ𝕆𝔻ℕ𝕀𝔼𝔹ℕ𝕐ℂℤ𝕆ℙ𝔼𝕂 <3#5140
  3. Pozycja, na którą aplikujesz chadmod-helper
  4. Doświadczenie: znam sie dobrze jak być częscią ekipy i juz raz byłem niestety nie na tym serwerze ale podobnym i myśle że bym sie sprawdził w szeregach administracji
  5. Wiek 11
  6. Czy byłeś karany na serwerze? mute za kłucenie sie i bana za pisanie złych rzeczy na tabliczkach
  7. Ile czasu możesz poświęcić na serwer i o jakich porach dnia? -7-13 godz
  8. Czemu chcesz być w administracji?: czasami brakuje administracji na serwerze, która by pomogła i chciałbym własnie być taką jedną osobą która by była bardzo często na serwerze
  9. Ile czasu poświęcasz do tej pory serwerowi i jak angażujesz się w społeczność Voxele?: jak nie ma administracji pomagam rozwiązać kłutnie i promuje serwer na live albo tik toku
  10. Czy możesz rozmawiać na głosowym? tak
4 polubienia
  1. Ksardus
  2. Wiktor#2919
  3. Chatmod
  4. Nie mam doświadczenia w byciu chatmodem na serwerach minecraft.
  5. 13 lat
  6. Byłem raz karany ale tylko za zniszczenie kilku bloków obok czyjejś działki.
  7. Ostatnio wole mniej ale będę od czasu do czasu na serwerze kiedy będę potrzebny.
  8. Bo chciałbym pomóc z ogarnięciem chatu bo słyszałem że jest to potrzebne.
  9. Od zaczęcia grania na serwerze gram gdy mi się nudzi bo super mi upływa czas z kolegami.
  10. Oczywiście.
2 polubienia
  • Nick: mtgmilosz
  • Twój nick na discordzie: ! ! mtgmilosz#6547
  • Pozycja, na którą aplikujesz: Youtuber
  • Doświadczenie: Średnie, można to zobaczyć na moich filmikach na youtubie (mtgmilosz - YouTube). Oczywiście z filmiku na filmik wiedza coraz to większa i większa!
  • Czy byłeś karany na serwerze? Bardzo dużo
  • Ile czasu możesz poświęcić na serwer i o jakich porach dnia? -
  • Czemu chcesz być w administracji? Dlatego żeby pomóc w rozwoju serwera! I zaprosić moich widzów właśnie na voxele.pl
  • Ile czasu poświęcasz do tej pory serwerowi i jak angażujesz się w społeczność Voxele? Wydaje mi się że spore ilości czasu. Promuje serwer, udzielam się na serwerze discord, czasem napiszę jakiś post na forum.
  • Czy możesz rozmawiać na głosowym? tak

Wydaję mi się że sprawdzę się w tej roli, nagrałem film zapraszający na event pvp na serwer i mam teraz na nim 108 wyświetleń, a na kanale Voxele jest 73 wyświetlenia.

Wiem że dostałem bana na 1 rok, wsumie to na zawsze.
Ale naprawdę robicie kawał dobrej roboty!
Chciałbym ci w tym pomóc w taki sposób że nagrywałbym filmy serwera i zapraszałbym tam moich widzów! I nie złamałbym ani 1 punktu w regulaminie :grinning:

2 polubienia
  1. Nick: MikxonYT
  2. Twój nick na discordzie: GoblinQ / MikxonYT
  3. Pozycja, na którą aplikujesz: chatmod
  4. Doświadczenie: Mam dość małe doświadczenie ponieważ coraz mniej gram na serverach online a srrvery na jakich mialem jakąś role rozpadły się
  5. Wiek 13
  6. Czy byłeś karany na serwerze? Nie
  7. Ile czasu możesz poświęcić na serwer i o jakich porach dnia? 2-4godz
  8. Czemu chcesz być w administracji? Chce być w administracji ponieważ jak bywam na serverze dość żadko widze administracje a chce pomóc komuś kto potrxebuje tego a czasami nikt nie jest w stanie
  9. Ile czasu poświęcasz do tej pory serwerowi i jak angażujesz się w społeczność Voxele? Na serverze gram już prawie rok a na forum jestem minimum 2razy w tygodniu ale jak już jestem to siedze całkiem długo
  10. Czy możesz rozmawiać na głosowym? Oczywiście ale nie zawsze może się to zdarzyć
2 polubienia
  1. CzechuPL
  2. High_Ground
  3. Chat Mod
  4. Obecnie jestem moderatorem na grupie dyskusyjnej mojego miasta, jednak nigdy dotąd nie byłem członkiem administracji serwera
  5. 19 lat
  6. Nie zostałem ukarany na żadnej z dotychczasowych edycji
  7. Dzięki nauczaniu zdalnemu jestem w stanie poświęcić codziennie sporo czasu na pilnowaniu przestrzegania regulaminu na czacie
  8. Widząc kilka mało przyjemnych sytuacji na serwerze i do niedawna pobłażliwe traktowanie ich prowodyrów, już od jakiegoś czasu chciałem dołączyć w szeregi administracji by pomóc w wyłapywaniu i karaniu tego typu osobników. Teraz nadarzyła się ku temu okazja.
  9. Z mniejszymi lub większymi przerwami grałem z moimi znajomymi na poprzedniej i obecnej edycji. Teraz w związku z natłokiem nauki miałem niewiele wolnych momentów by zajrzeć na serwer, ale wraz z zakończeniem części obowiązków ponownie zamierzam kontynuować zabawę w trybie survival. Wchodziłem w kontakt z kilkoma graczami co zawsze było miłym urozmaiceniem i czasami kończyło się współpracą bądź interesującą dyskusją.
  10. Bez najmniejszego problemu
4 polubienia
  1. witrox13
  2. ! ! wixoon <3 #8653
  3. Chatmod
  4. brak doświadczenia
  5. 11 w kwietniu 12
  6. nie byłem karany ani razu
  7. 13 - 19, 20
  8. Mam wrażenie że, brakuje administracji która mogłaby np. pomóc
  9. Do tej pory serwerowi poświęcam mniej więcej 4 - 5 godzin, pomagam graczom np. rozdaje itemki i nigdy mi się nie nudzi
  10. Tak, oczywiście
8 polubień
  1. Dexapnow
  2. Dexapnow
  3. Chatmod
  4. W mc nie
  5. 18
  6. I to jeszcze jak
  7. Życia nie mam
  8. Potrzebuje czegoś aby ponabijać punktów internetowych
  9. Według graczy grifuje ale ja to widzę jako plewienie chwastów
  10. Tak
2 polubienia
  • Nick - mtgmilosz
  • Twój nick na discordzie - ! ! mtgmilosz#6547
  • Pozycja, na którą aplikujesz - chatmod (wiem że byłem już w administracji i zostałem z niej wyrzucony ale jakieś małe szanse są że powrócę na to stanowisko)
  • Doświadczenie - duże, znam większość komend
    Moderator na pewnym serwerze discord.
  • Wiek - 13
  • Czy byłeś karany na serwerze? - Niestety dużo razy, ale na nowy rok postanowiłem się poprawić i nie czynić tyle błędów.
  • Ile czasu możesz poświęcić na serwer i o jakich porach dnia? - Około 3h dziennie. Na nauczaniu zdalnym do 6h. W nauczaniu stacjonarnym do 3h. Oczywiście w wolne od szkoły więcej :slight_smile:
  • Czemu chcesz być w administracji? - Dlatego żeby pilnować graczom i pomagać im gdy napotkają problem lub pytanie. Też widzę że admnistracja ma konflikty z graczami więc mógłbym ich zapobiegać dzięki temu że wiem z punktu gracza jak powinno się podchodzić do tematu. Mógłbym też się zajmować robieniem eventów i organizacji, po prostu lubię to robić.
  • Ile czasu poświęcasz do tej pory serwerowi i jak angażujesz się w społeczność Voxele? - No trzeba przyznać że jestem jedną z najaktywniejszych osób na serwerze discord (widać to po mojej randze 33 lvl i na kanałach też :smile: ) Czasem napiszę post na forum. Pomogam graczom który mają problem lub błąd.
  • Czy możesz rozmawiać na głosowym? - Tak
2 polubienia
  • Nick: EMajster
  • Twój nick na discordzie: ElektroMajster#4613
  • Pozycja, na którą aplikujesz: ChatMod
  • Doświadczenie: Dobre. Jestem administratorem 1 serwera discord (nie mojego).
  • Czy byłeś karany na serwerze? Nigdy
  • Ile czasu możesz poświęcić na serwer i o jakich porach dnia? 2 godziny
  • Czemu chcesz być w administracji? Pomaganie, pilnowanie porządku.
  • Ile czasu poświęcasz do tej pory serwerowi i jak angażujesz się w społeczność Voxele? Zwykle poświęcałem do 2 czasem 4 godzin. Obecnie nie jestem na serwerze lecz wrócę. Angażowanie w społeczność to pisanie ogólnotematycznych blogów tu na tym forum voxeli.
  • Czy możesz rozmawiać na głosowym? Niestety nie.
1 polubienie
  1. Nick: Pułkownik
  2. Twój nick na discordzie: Pułkownik#3426
  3. Pozycja, na którą aplikujesz YouTuber
  4. Doświadczenie: Nagrywanie rok na YT :wink: oraz opanowanie gierki prawie w 100%
  5. Wiek: 14
  6. Czy byłeś karany na serwerze? Nie
  7. Ile czasu możesz poświęcić na serwer i o jakich porach dnia? wieczornych 17-21 i czasem rano
  8. Czemu chcesz być w administracji? Nie chcem
  9. Ile czasu poświęcasz do tej pory serwerowi i jak angażujesz się w społeczność Voxele? Mało
  10. Czy możesz rozmawiać na głosowym? Proste że tak
5 polubień

1.IcedPacio
2.PACIO#7730
3.Helper
4.nie mam doświadczenia jako helper
5.mam 9 lat wiem ze mało
6.Nie byłem karany na serwerze
7.Moge poświęcic duzo czasu w każdy dzien tylko czasami o 17 w poniedziałki o 13 do 19 lud 21
8.pomagał bym bo wiekszosc administracji nie ma 9.nie wiem dokładnie ile jestem na serwerze ale wiem ze odkąd mi kolage powiedział i pokazał jak wyglada czyli na początku roku 2020 9. moge rozmawiać na głosowym

2 polubienia
  1. Nick - Jakubiczek_Xd
  2. Twój nick na discordzie- Jakubiczek#2048
  3. Pozycja, na którą aplikujesz- Helper/Chat Mod
  4. Doświadczenie- Pomagałem przy wielu serwerach , byłem pomocnikiem na nowatorskich serwerach . Gram w MC od 6 lat . Jestem grubo obeznany w tej grze , umiem kulturalnie postępować z ludzmi wulgarnymi
  5. Wiek- 15
  6. Czy byłeś karany na serwerze? - Nie
  7. Ile czasu możesz poświęcić na serwer i o jakich porach dnia? - W południe , około 3 godz.
  8. Czemu chcesz być w administracji? - To jakby moje marzenie ( : czuję że spełnił bym się w tej roli.
  9. Ile czasu poświęcasz do tej pory serwerowi i jak angażujesz się w społeczność Voxele? - gram razem tam z kolegami około 1 godz. dziennie.
  10. Czy możesz rozmawiać na głosowym?- Czasem tak , ale nie w godzinach skolnych.
1 polubienie
  1. Nick warsh3ep
  2. Twój nick na discordzie warsheep#2714
  3. Pozycja, na którą aplikujesz chat mod
  4. Doświadczenie byłem helperem na paru serwerach
  5. Wiek 13
  6. Czy byłeś karany na serwerze?nie
  7. Ile czasu możesz poświęcić na serwer i o jakich porach dnia? 2h od 10 do 14
  8. Czemu chcesz być w administracji? bo lubie pomagać graczom
  9. Ile czasu poświęcasz do tej pory serwerowi i jak angażujesz się w społeczność Voxele? czasami gram
  10. Czy możesz rozmawiać na głosowym? tak
  1. Wariatkaaa
    2.INeedHug#1827
  2. Tiktoker :}
  3. Przerabiałam filmiki:D
    5.16
    6.nope
  4. Zależy od nastroju
  5. Chce pomóc rozwijać się serverowi :3
    9.Trudno określić
    10.Mogę
1 polubienie
1.Nick D4nterek
2.Twój nick na discordzie ! ! sierżant bagietka#2942
3.Pozycja, na którą aplikujesz Youtuber
4.Doświadczenie to zależy w czym i o jakie doświadczenie chodzi jeśli chodzi o mc to ogarniam jeśli chodzi o yt to też nawet ogarniam, ale zawsze można coś polepszyć i poprawić prawda ? 
5.Wiek 13
6.Czy byłeś karany na serwerze? tak byłem 
7. Ile czasu możesz poświęcić na serwer i o jakich porach dnia? raczej wieczorem ale w dzień też 
8.Czemu chcesz być w administracji? chce pomóc  rozwijać się serwerowi i też żeby móc nagrywać fajne odcinki lub robić fajne live z serwera :)
9.Ile czasu poświęcasz do tej pory serwerowi i jak angażujesz się w społeczność Voxele? to zależy jak na to spojrzeć 
10.Czy możesz rozmawiać na głosowym? oczywiście
3 polubienia
  1. Klaunusia
  2. Klaunusia#3689
  3. Chatmod
  4. Miałam kiedyś okazję pełnić funkcję administratora i być członkiem administracji ale to było jakiś czas temu
  5. Mam 17 lat za 3 miesiące będę mieć 18
  6. Nie byłam karana
  7. Mogę poświęcić serwerowi parę godzin dziennie szczególnie od poniedziałku do piątku (rano i wieczorem), w weekendy raczej godziny wczesne
  8. Chciałabym być w administracji jako Chatmod ponieważ spokój na serwerze to jedna z najważniejszych rzeczy, żeby gracze mogli się zrelaksować podczas gry nie martwiąc się o żadne kłótnie ani wyzwiska na chacie
  9. Na wcześniejszej edycji grałam około 2 miesiace. Niestety na tej edycji nie gram jakoś długo bo około 2 tygodnie. Nie udzielam się bardzo często ale jeżeli ktoś potrzebuje pomocy zawsze staram się wyciągnąć do niego pomocną dłoń i rozwiązać z nim jego problem. Staram się pomagać tym co tego potrzebują w danym momencie.
  10. Oczywiście że mogę rozmawiać
3 polubienia
  • Nick - voxele.pl
  • Pozycja, na którą aplikujesz - Tiktoker
  • Doświadczenie - małe
  • Wiek - 13 lat
  • Czy byłeś karany na serwerze? - jak najbardziej.
  • Ile czasu możesz poświęcić na serwer i o jakich porach dnia? Około 3h dziennie. Na nauczaniu zdalnym do 6h. W nauczaniu stacjonarnym do 3h. Oczywiście w wolne od szkoły więcej :slight_smile:
  • Czemu chcesz być w administracji? Dlatego żeby pomóc w rozwoju serwera! I zaprosić moich widzów właśnie na voxele.pl
  • Ile czasu poświęcasz do tej pory serwerowi i jak angażujesz się w społeczność Voxele? Wydaje mi się że spore ilości czasu. Promuje serwer, udzielam się na serwerze discord, czasem napiszę jakiś post na forum.
  • Czy możesz rozmawiać na głosowym? Tak
2 polubienia
  • Nick - mtgmilosz
  • Pozycja, na którą aplikujesz - marketingu i socialmedia
  • Doświadczenie - małe
  • Wiek - 13
  • Czy byłeś karany na serwerze? - dużo razy :face_with_hand_over_mouth:
  • Ile czasu możesz poświęcić na serwer i o jakich porach dnia? - Około 3h dziennie. Na nauczaniu zdalnym do 6h. W nauczaniu stacjonarnym do 3h. Oczywiście w wolne od szkoły więcej :slight_smile:
  • Czemu chcesz być w administracji? - Dlatego żeby administracja serwera zajmowała się stroną techniczną a ja marketingiem i socialmediami. Na pewno administracji było by łatwiej i mieli by miej problemów a ja mógłbym się nimi zajmować.
  • Ile czasu poświęcasz do tej pory serwerowi i jak angażujesz się w społeczność Voxele? - No trzeba przyznać że jestem jedną z najaktywniejszych osób na serwerze discord (widać to po mojej randze 33 lvl i na kanałach też :smile: ) Czasem napiszę post na forum. Pomogam graczom który mają problem lub błąd.
  • Czy możesz rozmawiać na głosowym? - tak
1 polubienie
  1. Nick: Wiktoiks
  2. Twój nick na discordzie: Wiktoiks#0607
  3. Pozycja, na którą aplikujesz: chatmod
  4. Doświadczenie: niestety doświadczenie mam małe lecz myślę że sprawdzał bym się w tej roli.
  5. Wiek: 15, rocznikowo 16
  6. Czy byłeś karany na serwerze?- raz
  7. Ile czasu możesz poświęcić na serwer i o jakich porach dnia?- na chwilę obecną od 8 lub 9 do 14.
  8. Czemu chcesz być w administracji?- pomagał bym innym graczom gdyż jak zwykle grałem w godzinach porannych to rzadko widziałem jakiegoś członka ekipy.
  9. Ile czasu poświęcasz do tej pory serwerowi i jak angażujesz się w społeczność Voxele?
    pomagam graczom i często udzielam się na chacie.
  10. Czy możesz rozmawiać na głosowym?: tak
1 polubienie