Rekrutacja do ekipy serwera Minecraft - 11.05.2021 - 20.05.2021

Cześć, z racji tego, że od ostatniej rekrutacji minęło trochę czasu, a ostatnio pyta o nią coraz więcej osób to postanowiliśmy ponownie otworzyć rekrutację :partying_face:

image

Dla kogo jest ten temat?

Jeśli jesteś (i nie masz bana):

• osobą, która chce pomóc w pilnowaniu porządku na serwerze;
  • budowniczym;
  • osobą, która chce pomóc przy Voxelowych socialmediach (Facebook, Instagram, Tiktok, Youtube);
  • osobą, która ma unikalne i trafne pomysły i chce się dodatkowo pokazać ich realizacją

To ten temat jest dla Ciebie!

Co muszę zrobić?

Każda osoba chcąca dostać się do ekipy musi najpierw złożyć podanie w tym temacie, w którym umieści:

1. Nick
  2. Twój nick na discordzie
  3. Pozycja, na którą aplikujesz
  4. Doświadczenie
  5. Czy byłeś karany na serwerze? Jeśli tak to krótko się do nich odnieś
  6. Ile czasu możesz poświęcić na serwer i o jakich porach dnia?
  7. Czemu chcesz być w administracji?
  8. Ile czasu poświęcasz do tej pory serwerowi i jak angażujesz się w społeczność Voxele?
  9. Czy możesz rozmawiać na głosowym?

Ilu chatmodów szukamy?

Nie mamy określonej liczby osób jakie chcemy zrekrutować. Jeśli pokażesz nam najlepszą wersję siebie to z pewnoscią zwrócimy na Ciebie uwagę.

Do kiedy przyjmujemy podania?

Podania będziemy przyjmować do 20 maja 2021, a z osobami, których podania zostały wybrane skontaktujemy się 21 maja.

Czekamy na Ciebie

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do składania podań

Jest to temat, w którym są przyjmowane tylko i wyłącznie zgłoszenia do ekipy Voxeli inne posty będą usuwane.

1 polubienie
  1. witrox1337
  2. ω ι Ϯ ᴙ ᴏ ẋ#0526
  3. Chatmod
  4. Mam dosyć dobre doświadczenie, żeby dostać się na rangę Chatmod, byłem helperem na paru innych serwerach i radziłem sobie dobrze.
  5. Nigdy nie zostałem ukarany na serwerze minecraft.
  6. Od 3-5 godzin, zazwyczaj popołudniu.
  7. Chcę być w administracji, ponieważ nigdy nie byłem w niej na tym serwerze, i chciałbym być w gronie administracji ze względu na rozwój serwera i ich graczy.
  8. Do tej pory grałem na serwerze od 3-4,5 godzin dziennie. W społeczności Voxele angażuję się w miarę dobrze, miałem przerwę 3 miesięczną od minecrafta.
  9. Tak, mam taką możliwość.
6 polubień
  • Nick: mtgmilosz
  • Twój nick na discordzie: mtgmilosz#6547
  • Pozycja, na którą aplikujesz: Youtuber
  • Doświadczenie: Średnie, można to zobaczyć na moich filmikach na youtubie (mtgmilosz - YouTube ). Oczywiście z filmiku na filmik wiedza coraz to większa i większa!
  • Czy byłeś karany na serwerze? Mam perma więc tak
  • Ile czasu możesz poświęcić na serwer i o jakich porach dnia? -
  • Czemu chcesz być w administracji? Dlatego żeby pomóc w rozwoju serwera! I zaprosić moich widzów właśnie na voxele.pl
  • Ile czasu poświęcasz do tej pory serwerowi i jak angażujesz się w społeczność Voxele? Wydaje mi się że spore ilości czasu. Promuje serwer, udzielam się na serwerze discord, czasem napiszę jakiś post na forum.
  • Czy możesz rozmawiać na głosowym? tak

Cześć jestem luxonek mam 13 lat
Kermit#2963
Aplikuje na, osobą, która ma unikalne i trafne pomysły i chce się dodatkowo pokazać ich realizacją’’ (przepraszam nie wiem jaka to ranga)
, ponieważ mam dobre pomysły na eventy , oraz lubię pomagać osobom na serverze.
Mam doświadczenie (dobre) gram w Minecraft prawie 7lat lecz na serverze od tej edycji. Dostawałem przydatne informacje od innych adminów z innych serverów na temat bycia adminem na serverze.
byłem karany za :

• Grief (1h) lecz pogodziłem się z tą osobą
  • flood (30min) za to mogę przeprosić tylko
    Poniedziałek - Czwartek 8:00 - 22:00 z przerwami na lekcje zdalne
    Piątek - niedziela 10:00 - 22:00 sobota i piątek nawet 00:00
    Chciałbym być w administracji , ponieważ chciałbym pomagać z: eventami , chatem i ogólnym serverem.
    Poświęcam mniej więcej 2 godziny ale oczywiście też wracam potem np. po godzinie . Angażuje się tak że czytam tematy i dzięki nim dowiaduje się różnych przydatnych informacji.
    Mogę rozmawiać zawsze jak jestem na serverze lub na discordzie.
1 polubienie

Hej mam na imię Mikołaj i mam 13 lat

1. Nick: MikxonYT
  2. Twój nick na discordzie: MikxonYT#3578
  3. Pozycja, na którą aplikujesz: : chatmod
  4. Doświadczenie: Mam małe doświadczenie ale znam podstawowe komendy
  5. Czy byłeś karany na serwerze? Jeśli tak to krótko się do nich odnieś: mute za flood na 30min, wydaje mi się że nie dostałem ostrzeżenia ale mogłem czegoś niedoczytać
  6. Ile czasu możesz poświęcić na serwer i o jakich porach dnia?: 2-4godz
  7. Czemu chcesz być w administracji?: Chciałbym pomagać innym graczom, rozwiązywać spory pomiędzy innymi i pilnować czatu servera
  8. Ile czasu poświęcasz do tej pory serwerowi i jak angażujesz się w społeczność Voxele?: Na forum czytam coraz więcej wpisów, udzielam się na discordzie, ostatnio byłem mniej aktywny na serverze ponieważ grałem z kolegami na innych serverach.
  9. Czy możesz rozmawiać na głosowym?: Po szkole tak
1 polubienie
  1. Jenek_gaming08
  2. JanekToEs #7598
  3. Chatmod
  4. Nie mam zbyt dużego doświadczenia, Ale znam podstawowe komendy.
  5. Dostałem 1 bana na 1 dzień i 1 mute’a
  6. Aktualnie, mogę być od 8.00 do około 14.30 A potem wieczorkiem do 20.00
  7. Ponieważ chciałbym pomóc w ogarnianiu serwera bo najczęściej jak jestem na serwerze to jest albo sam wiktoiks, albo nie ma nikogo z helperów
  8. Generalnie na serwerze spędzam około 4 godziny dziennie, czasem trochę dłużej, czasem udzielam się na forum, czy discordzie, czasem też upominam niektórych graczy, jeśli na serwerze nie ma żadnego chatmoda/helpera
  9. Tak mogę rozmawiać, po południu. Lub pomiędzy lekcjami.
5 polubień

Ten wpis został oflagowany przez społeczność i został tymczasowo ukryty.

Hej jestem Filip i mam 12 lat
1.Masny_Grubas
2.Masny_Grubas YT#1067
3.chatmoder
4.nie mam za dużego doświatczenia ale komend pare znam (prawie większość)
5. nie byłem karany
6.zazwyczaj to godz 15-16 lub 17-18 a czasami 19-20
7.Bardzo spodobałe mi sie ta rola dzięki @Wiktoiks to on zrobił tak że chce byćmode i też lubie pomagać i mówić innym co robią źle
8.Zazwyczaj serwer gości mnie około 1 godz albo 2 godz dziennie,gdy jestem zazwyczaj chat lub helpera nie ma więc udaje że nim jestem uponinam innych co robią źle a co dobrze jetem też aktywny na dc
9.moge rozmawiać w godzinach 14-15
PS:Będz sie jak najbardziej starał nie pożałujecie

Ten wpis został oflagowany przez społeczność i został tymczasowo ukryty.

1. Alix_09
  2. Alka :heart:#5176
  3. Chatmod
  4. Nie mam dużego doświadczenia, jednak wydaje mi się że poradzę sobie z taką rolą.
  5. Nigdy nie byłam karana na serwerze.
  6. Około 3-4 godzin, najczęściej popołudniu.
  7. Chciałabym pomóc przy serwerze, innym graczom jak i przy pilnowaniu czatu.
  8. Jak na razie poświęcam serwerowi 4-5 godzin dziennie i staram się angażować w społeczność.
  9. Tak, mam taką możliwość. Zazwyczaj popołudniu.
4 polubienia

Dzień dobry

1. Nick: Ksardus
  2. Twój nick na discordzie: Ksardus#2919
  3. Pozycja, na którą aplikujesz: Chatmod
  4. Doświadczenie: Znam role chatmoda po obserwacjach innych z administracji.
  5. Czy byłeś karany na serwerze? Jeśli tak to krótko się do nich odnieś: Tak dostałem jednego bana za grif, gdy zniszczyłem kilka bloków koło czyjegoś miasta oraz muta za złe zachowanie na chacie.
  6. Ile czasu możesz poświęcić na serwer i o jakich porach dnia?: Przez szkołę mogę poświęcić tylko 2-3 godziny po południu.
  7. Czemu chcesz być w administracji? Ponieważ nie tylko chce pomagać na chacie, ale też zdobyć doświadczenie w ,moderowaniu" na chatach.
  8. Ile czasu poświęcasz do tej pory serwerowi i jak angażujesz się w społeczność Voxele?: Od początku poprzedniej edycji spędzam dużo czasu w minecrafcie, ale teraz mało się tam dzieje. Proponowałem różne eventy i nadal bym mógł różne organizować.
  9. Czy możesz rozmawiać na głosowym? Tak
2 polubienia
  1. _klaudynek
  2. _klaudynek#7056
  3. chatmod
  4. brak mi doświadczenia ale bardzo szybko uczę się nowych rzeczy :blush:
  5. Nigdy nie byłam karana na serwerze.
  6. Kilka godzin dziennie w różnych porach dniach ale najwięcej wieczorami.
  7. Chcę angażować się w działalność serwera i dbać na nim o porządek wśród graczy, który jest bardzo ważny by wszystkim odpowiadała atmosfera na serwerze.
  8. Kiedyś było to po parę godzin w ciągu dnia ale teraz z względu na studia i działalność poza nimi jest to mniejsza aktywność ale nie mam problemu by być na nim częściej jeżeli zajdzie taka potrzeba.
  9. Tak, bez żadnego problemu.
4 polubienia
  1. Nick Imftie
  2. Twój nick na discordzie Imftie#1466
  3. Pozycja, na którą aplikujesz Helper lecz oproc z pomocy gracza chciał bym też czasami pomagać w eventach i wgl bo mam dużo pomysłów
  4. Doświadczenie byłem. Administratorem na wielu server ach helperem też więc mam doświadczenie.
  5. Czy byłeś karany na serwerze? Jeśli tak to krótko się do nich odnieś Nie nie grałem na servwrze od paru miesięcy lecz postanowiłem zaaplikować na rolę helpera bo myślę że się sprawdzę
  6. Ile czasu możesz poświęcić na serwer i o jakich porach dnia? Jeżeli mam zdalne (stacjonarne mam już od 31 maja) to będę dużo czasu ale gdy będą stacjonarne to się dogadam z kimś z administracji na pv
  7. Czemu chcesz być w administracji? Bo myślę iż ten server ma potencjał sam kiedyś tu grałem i wiem że administracja nie próżnuje a właściciela trochę znam z współpracy mego kolegi więc wiem że administracja jest dobra i sam chce taki być.
  8. Ile czasu poświęcasz do tej pory serwerowi i jak angażujesz się w społeczność Voxele? Jak wcześniej mówiłem byłem nie zaangażowany wcale CZEMU? już odpowiadam gdy mój kolega skoncyzk współpracę z voxelami ja odpuściłem sobie grę na nich lecz chciał bym dostać szanse na sprawdzenie się
  9. Czy możesz rozmawiać na głosowym? Oczywiście mam sprawny mikrofon o ile JETSEM przy komputerze ma ts i dc

Ten temat został automatycznie zamknięty po 1 minucie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.

Kandydaci na rangę ChatMod zostali wyselekcjonowani. Do wybranych osób zostało wysłane zaproszenie do przeprowadzenia dalszej części rekrutacji.

Na razie nie zdradzam kto przeszedł do kolejnego etapu, ale jeśli jesteś kandydatem i jeszcze nie dostałeś ode mnie wiadomości to muszę Cię niestety zasmucić.