Rekrutacja chatmod

Witam nazywam się Wojtek, jestem 13 latkiem .
chciałbym zostać chat modem.

• dotychczasowe doświadczenie: Byłem już parę razy chatmodem na serwerach.Znam większość komend które używają chatmodzi.
  • jak długo już grasz na serwerze: Gram na tym serwerze od początku pierwszej edycji survivala
  • możliwość rozmowy na głosowym: jasne!
  • wiek: 12 lat, wydaje się mało ale jak pytałem się niektórych osób z serwera to pisali że mam około 15-17 lat .
  • czy byłeś karany na serwerze: na tej edycji zostałem zbanowany nie uczciwie od budowniczego kaboxa 1 raz na 3 dni dlatego ponieważ, “lagowałem serwer”
  • ile czasu dziennie mógłbyś spędzać i o jakiej porze dnia: nauka zdalna: 3-7h często od 7 rano do 15 (z przerwami) i zazwyczaj od 17-18. Nauka w szkołach: mogłbym spędzać dziennie na serwerze min 7 godzin dziennie
  • czemu chcesz być w chatmodzie (w kilku zdaniach) W chatmodzie chciałbym być aby pomóc w przypilnowaniu chatu i w zajemnym szacunku oraz kulturze. Rozwiązywać problemy pomiędzy graczami.
  • W jaki sposób angażujesz się w życie forum, społeczność Voxeli? Czasami napiszę jakiś wpis na forum, na discord bedę tak samo aktywny jak w grze

Masz 12 czy 13 lat? Dopiero dołączyłeś na serwer discord mimo tego że grasz od pierwszej edycji? Lagowałeś serwer?! Za dużo masz za uszami i za dużo kręcisz. Ktoś taki nie nadaje się na to stanowisko…

Popieram przedmówcę ponieważ posiada on bardzo dobre argumenty a i jeszcze jedno pytanie do ciebie orisgonku któż miał bazę przy spawnie i stracił range, na 1 edycji oczywiście

I jeszcze jedno możesz podać nazwy tych serweroch gdzie byłeś chatmodem ?

Hmmm ile w końcu masz lat?
Na jakich serwerach byłeś w admy?