Recenzja serwera NSSV.PL

Ip serwera: NSSV.PL
Wersja: 1.7 do najnowszej
Jaka ilość jest graczy: na wszystkich trybach ok 1100

Ocena administracji: 9/10
Zachowanie graczy: 9/10
Wygląd serwera: 10/10

Serwer Discord i jego prezentacja: 8/10
Zachowanie ludzi na serwerze Discord: 9/10
Czy serwery Discord i Minecraft są połączone?: Nie
Forum i jego stan: 8
Ocena ogólna: 9
Bardzo fajny serwer, z wieloma trybami. W tym z mini grami jak np. hide and seek, zgadnij co to, CS:GO itp. Są normalne tryby jak survival, mega drop, Real life. Pozwolę sobie na opisanie trybu Real Life 1.0. Są na nim prace, dzięki którym można zarabiać jak złodziej, medyk, strażak, policjant, górnik, drwal itp. Są także działki, na których można budować. Spawn jest ogromny, a na nim m.in autobus, którym dojedziemy w różne miejsca m.in kopalnia, bank, ale również można wybrać się nim na podróż za miasto, gdzie jest zwykły survival i można zbudować tam też dom (bez cuboida) oraz wydobyć różne surowce i znaleźć wioski.Administracja reaguje na zgłoszenia jak najszybciej, zazwyczaj jest ktoś na innym trybie i jak widzi zgłoszenie (np z /helpop) to przychodzą i sprawdzają co się dzieję. Na discordzie z chęcią ktoś zawsze odpowie na nasze pytania. Administracja ma na rozpatrzenie skarg na forum 72 godziny, z czego zazwyczaj rozpatrują szybciej. Administracja ogólnie fajna, można się pośmiać, popisać i zapytać o wszystko. Discord mają moim zdaniem zbyt rozbudowanego, ciężko się połapać. Forum do tej pory nie ogarniam więc go nie opiszę. Jedyny minus jaki znalazłam, to to, że po pierwszym logowaniu, nie można pisać na czacie przez 30 minut, co jest dość denerwujące dla nowych graczy… Wulgaryzmy i reklamy są gwiazdkowane przez konsolę. Mini gier osobiście nie testowałam, gdyż mam za słaby komputer i strasznie mi laguje, ale z opinii innych graczy są to mega fajne tryby, na których można ze znajomymi spokojnie pograć. By odczuć jak fajny jest to serwer, trzeba osobiście wejść, pograć i znaleźć odpowiedni dla siebie.

Recenzja utworzona przez BPS

1lajk