Profesjonalne Lekcje Informatyki

Chciałeś kiedyś się wgłębić w świat komputerów, programowania oraz technologii, ale jedyne, co robiliście na lekcjach informatyki to układaliście klocki w Scratchu? Powitaj serię Profesjonalnych Lekcji Informatyki, gdzie nauczysz się na przykład jak używać zaawansowanych programów graficznych, stworzyć swoją pierwszą grę, bądź film na YouTube!

6lajków

Ty też tu jesteś? To dobrze, forum bez ciebie to nie forum :]
Nie mogę się doczekać kolejnych odcinków, jestem pewien że wiele się nauczę z twoich lekcji.
Jednak zapomniałeś o opublikowaniu tutaj odcinka #1, opowiadającego, jak POPRAWNIE narysować elipsę w programie graficznym MS Paint (gotowce są dla słabiaków).

2lajki

Gorąco polecam lekcje. Wiele się z nich już nauczyłem.

3lajki

Pamiętam czasy kiedy mówiono mi “telefon ci wystarczy”.
Dzięki Tobie Doggo coraz lepiej radzę sobie z obsługą komputera!


@edit
Z ciekawostek

@HelloDoggo obecnie jest jedynym użytkownikiem na tym forum, który ukończył interaktywny kurs dla zaawansowanych użytkowników.
Posiada dzięki temu licencję dodającą wiarygodności jego działalności.

2lajki

A ja zaś dzięki lekcjom Dogga zdobyłem certyfikat - jako jedyny na forum!

1lajk

Dziękuję Wam za pozytywny odzew, wokselowi uczniowie! Jeśli będę miał czas, to gdzieś w styczniu omówię kolejne ważne funkcje! :wink:


A tutaj link dla tych, co nie widzieli pierwszego odcinka, niech moc oprogramowania będzie z Wami!

1lajk


hehe, bo wiecie

1lajk
1lajk

Kiedy nowe Profesjonalne Lekcje Informatyki? Albo w sumie cokolwiek, do filmowania!

Profesjonalne lekcje informatyki z powodu małej oglądalności (jak na ten kanał xd) odłożyłem na bok i bardziej skupiłem się na przeróbkach, [buldupy]jednak ze względu na nauczycieli placówki, do której uczęszczam, którzy od niedzieli zadawali na piątek 4 eseje, sprawdzian oraz karty pracy (z czego większość z nich była wysyłana przez nich dopiero w środę lub czwartek, są tacy kochani :heart: ), to niestety nie mogłem się zająć się za bardzo montowaniem… :cry: [/buldupy]

A propo tej serii, to ostatnio miałem pomysł, by zrobić odcinek o CTF, bo nic lepszego wymyślić na ten moment nie mogłem xD
Oczywiście jeśli macie jakiś pomysł to możecie go napisać tutaj lub pod ostatnim filmem z serii :wink: (ponieważ na Voxelach akurat rzadko bywam xd)

Niech moc mycia rączek będzie z Wami!

Życzenia wielkanocne dla Wokselowych Uczniów i wirtualnych spryciarzy od nas:

2lajki