Problem na serwerze

dziś grałam sobie normalnie na serwerze. najpierw teleportacja do domu działała, lecz póżniej gdy chciałam sie tepnąć z rynku do domu przeniosło mnie poza świat. widziałam tylko jak spadam a na górze były różne rudy i kamień. zaczełam tracić serduszka. gdy najpierw o tym napisałam na czacie nikt nie chciał mi pomóc. lecz później tirex pomógł mi w rozwiązaniu tej sytuacji. oddał mi itemy. to było po południu. jakąś godzine temu weszłam na serwer. grałam sobie i wszystko działało.ostatnią z rzeczy którą zrobiłam to tepnełam sie do gracza laspis001. później gdy chciałam już wrócić do domu wpisałam /dom gdy kliknełam kordy [ które były podwójne nie wiem dlaczego zawsze wyświetlały się tylko jedne] znowu wywaliło mnie poza świat i zginełam, tracąc swoje wszystkie itemy. jedna osoba sugerowała że to moja wina że mam słaby komputer lub internet. lecz wydaje mi sie ze to nie przeze mnie ponieważ słyszałam że bardzo dużej ilości osób tak się zdażyło. mi osobiście 2 razy teraz i 1 raz wcześniej. teraz na serwerze nie znajdują sie żadni admini więc pisze to tutaj. mam nadzieje że odzyskam itemy a ten błąd bedzie zlikwidowany. pozdrawiam nela_to_ja

@nela_to_ja napisz jaki miałaś ekwipunek. Jak wejde na serwer to sprawdzę czy faktycznie umarłaś i oddam ekwipunek. Jutro nie powinno być tego problemu.

z takich najważniejszych rzeczy miałam gniazdo pszczół, kilof jedwabny dotyk, żelazny miecz, diaxowa zbrojkę,14 rud diamentów, diaxowy kilof niezniszczalność I no i 28 lvl :confused:

Sprawa została wyjaśniona