Poszukuję Youtubera/rki do NetherSurv.pl i CubeSurv

O mnie:
Cześć! Mam na imię Sebastian, mam 24 lata i od 2011 roku tworzę serwery Minecraft. Prowadzę obecnie dwa serwery, jeden o nazwie NetherSurv.pl, który wykorzystuje możliwości wersji 1.16 związane z netherem oraz CubeSurv, który jest serwerem z Whitelistą. Do obu tych serwerów poszukuję Youtubera/rki. Szukam raczej małych rozwijających się kanałów, ponieważ nie jestem w stanie zaproponować wynagrodzenia finansowego w zamian za nagrywki z serwera. Nie zarabiam z tych serwerów do swojej kieszeni, a każdy grosz z rang VIP ląduje bezpośrednio do firmy LVLup.pro . Oba serwery są prowadzone czysto hobbystycznie. Jedynie mogę zaproponować reklamę polegającą na automatycznym wrzucaniu waszych wszystkich filmów na moich discordach. W skład wchodzi także reklama w postaci kanału Discord na CraftBlog , przycisk graficzny na stronie głównej craftblog.pl oraz zagwarantowany wywiad dla witryny CraftBlog a także reklama w BossBarze na wybranym przez Ciebie serwerze do nagrywek.

Czym jest NetherSurv.pl?
NetherSurv.pl to nietypowy survival bazujący na najnowszej wersji 1.16, która wprowadziła do netheru życie. Twoją misją jest przetrwać w netherze. Serwer posiada możliwość pozyskania itemów z overworld poprzez wędrownego handlarza, cuboidy (wystarczy postawić blok płaczącego obsydianu), zabezpieczenia skrzynek (LWC), ekwipunek startowy, automatyczne ścinanie drzew, bezpieczny system wymian między graczami oraz skrzynki pośmiertne. Cuboidy są całkowicie opcjonalne, a wszelkie zniszczenia w dalszym ciągu są rejestrowane przez plugin CoreProtect i możesz je zgłosić administracji. Jeśli zwykły survival był dla Ciebie zbyt łatwy, to przekonaj się jaki jest nowy Nether!

Czym jest CubeSurv.pl?

CubeSurv to typowy Survival, tyle że z Whitelistą. Serwer stawia na pokojową rozgrywkę, ale nie wyklucza PvP. Tryb PvP można jednak w łatwy sposób przełączyć komendą /pvp. Serwer posiada border 6000x6000 (Liczony wraz ze strefą radiacji). Aby do nas dołączyć wystarczy unapisać podanie za pomocą wybranej przez Siebie formy (Messenger Discord, Forum) i poczekać na akceptacje podania przez naszych moderatorów! Posiadamy strefę radiacji, levelowanie smoka, własne craftingi, wymieniarki, plugin brewery, prace, sklepy, plecaki (W formie otwieranych shulkerów w ręce) i parę innych bajerów, które urozmaicają rozgrywkę. Nowa, trzecia już edycja serwera (Całkowita zmiana mapy i nie tylko) jest planowana na Sierpień/Wrzesień bieżącego roku.

Serwer nie posiada możliwości zabezpieczenia terenu gracza. Na start dostajesz jedynie kilof i jedzenie! Można jednak zabezpieczyć swoje skrzynki przez LWC. Wszystkie zniszczenia/kradzieże są zapisywane przez plugin CoreProtect. Jeśli ktoś Tobie coś zniszczy/ukradnie, to jest natychmiastowo po zgłoszeniu banowany, a twoja budowla przywracana do stanu pierwotnego. Zwrot itemów w przypadku kradzieży przez któregoś gracza także jest szybki i bezproblemowy.

Kontakt
E-Mail: [email protected]
Messenger: https://m.me/XanterOfficial
Discord: https://nethersurv.pl/discord

1polubienie