Poszukuję Youtubera/rki bądź Streamera/rki do serwera CubeSurv

O mnie:
Cześć! Mam na imię Sebastian, mam 24 lata i od 2011 roku tworzę serwery Minecraft. Prowadzę od 25 października 2019 roku serwer CubeSurv, który jest serwerem z Whitelistą. Poszukuję Youtubera/rki i Streamera/rki. Szukam raczej małych rozwijających się kanałów, ponieważ nie jestem w stanie zaproponować wynagrodzenia finansowego w zamian za nagrywki/transmisje z serwera. Nie zarabiam z tego serwera do swojej kieszeni, a każdy grosz z rang VIP ląduje bezpośrednio do firmy VData.pl . Serwer jest prowadzony czysto hobbystycznie. Jedynie mogę zaproponować reklamę polegającą na automatycznym wrzucaniu waszych wszystkich filmów z oznaczeniem na Discordzie CubeSurv oraz reklamę na stronie głównej serwera i na bossbarze.

Czym jest CubeSurv.pl?

CubeSurv to typowy Survival, tyle że z Whitelistą. Serwer stawia na pokojową rozgrywkę, ale nie wyklucza PvP. Tryb PvP można jednak w łatwy sposób przełączyć komendą /pvp. Serwer posiada border 8000x8000 (Liczony wraz ze strefą niebezpieczeństwa). Aby do nas dołączyć wystarczy napisać podanie za pomocą wybranej przez Siebie formy (Discord lub Forum Serwera) i poczekać na akceptacje podania przez naszych moderatorów! Posiadamy ekonomię, system prac, system sklepów, strefę niebezpieczeństwa, dungeony, przepustki na end, levelowanie smoka, własne craftingi, wymieniarki, plugin brewery, shulkery otwierane w ręce i parę innych bajerów.

Gracz nie posiada możliwości stworzenia działki/cuboidu. Na start dostajesz jedynie kilof i jedzenie! . Można jednak zabezpieczyć swoje skrzynki przez LWC . Wszystkie zniszczenia/kradzieże są zapisywane przez plugin CoreProtect . Jeśli ktoś Tobie coś zniszczy, to jest natychmiastowo po zgłoszeniu banowany, a twoja budowla bądź przywracana do stanu pierwotnego. W przypadku kradzieży przywracamy wszystkie skradzione przedmioty po zgłoszeniu :).

Wszelkie zasady współpracy ustalimy po kontakcie mailowym bądź za pomocą messenger. Poszukiwane osoby z minimum 50 subskrypcjami/obserwującymi.

Kontakt
E-Mail: [email protected]
Messenger: https://m.me/XanterOfficial

1 polubienie