Poszukiwane serwery do testowania itemshopu

Poszukuję aktywnych serwerów do testowania itemshopu (w pełni za darmo). Całość jest hostowana u mnie. Aktualnie jedyny operator płatności to lvlup (smsy też). Aktualnie nie jestem w stanie zagwarantować bezproblemowego działania, ale mogę zagwarantować naprawianie błędów tak szybko jak będę potrafił. Nagranie, gdzie pokazuję itemshop (niedokończony, dopiero za kilka dni wersja dla testerów): https://streamable.com/dkz5i8

Kontakt poprzez discord: ivall#7035

1polubienie

Może nie mam żadnego serwera żebyś mógł testować, ale pozwól, że się wypowiem :smiley:. Moim zdaniem zrobiłeś coś co poniekąd nie należy do najprostszych. Wygląda to wszystko ładnie i schludnie. Osobiście dodałbym jeszcze możliwość podglądu ostatnich zakupów, graczy online i możliwość dodania jakichś grafik i zmiany motywu strony. Ale tak ogólnie to szanuje za stworzenie czegoś takiego. Powodzenia w rozwijaniu projektu :star_struck:

2polubienia

Dziękuję bardzo. Wszystko co wypisałeś jest będzie na 100% :slight_smile:

Warto byłoby dodać też jakieś inne płatności typu HotPay itp.

Niestety żeby zarejestrować się na hotpay (czy tam poprosić o klucz api) wymagane jest 18 lat. Planuję dodać microsms i jeszcze kilka innych operatorów.

1polubienie

Szkoda, że sklep na RCON, a nie na jakiś plugin.

Niestety nie potrafię pisać pluginów. Jak sklep się rozwinie to może zamówię taki plugin i całość przeniosę z RCON na plugin.

Ogólnie to żadnej wersji dla testerów nie będzie, w ciągu kilku dni (jak BOK lvlupa mi przeleje $$ na vps :kappa:) opublikuję pierwszą wersję, tutaj prezentacja: https://www.youtube.com/watch?v=4ulSZqC-N1Y

Na prośbę autora.