Poprawki itp

A moje propozycje brzmią następująco:

• Usunięcie cubów w formie itemu i dodanie ich w formie wartości wyświetlanej na liście po prawej stronie oraz zmienienie działanie cubów tak aby zajmowały chunki (16x16) a nie nieprecyzyjny teren 17x17

• Jeżeli będzie coś z admin shopu (cuby, opłaty czy “bandaże” ) co da się tylko w nim kupić to gracze powinni mieć możliwość zysku poprzez sprzedawanie itów/wykonywanie akcji, jeżeli nie będzie admin shopu to nie powinno być sposobu na “generowanie” większej ilości pieniędzy na rynku, gracze powinni nadawać wartość pieniądzom.

• Spawn powinien być tak zaprojektowany aby gracze równo (ale nieświadomie) wychodzili z niego w 4 strony świata. (na serwerach często widuje taką sytuacje że na “przodzie” spawna jest najwięcej osad)

• Regulamin powinien zostać podzielony na 4 części; wulgarność, cheaty/wspomagacze, zachowanie (względem innych graczy) i wykorzystywanie exploitów (serwerowych, nie vanilla), gracze powinien otrzymać ostrzeżenie przed karą ponieważ może ktoś nie czyta regulaminu albo za szybko się zmienia.

Wulgarność:

• nie przeklinaj w godzinach niedozwolonych (proponuje od 9-21)
  • używaj przekleństw jako podkreślenie, nie jako zamiennik znaków interpunkcyjnych
  • nie prowokuj/obrażaj graczy

Zachowanie:

• nie prowokuj/obrażaj graczy, jeżeli chcą/nie chcą walczyć to sami są zdolni do podejmowania decyzji (wiem że się powtarza ale tamto się odnosi do przekleństw)
  • nie uprzykrzaj innym rozgrywki, zalicza się do tego: czynne zabijanie graczy którzy nie posiadają nic cennego do ciebie, przeszkadzanie w budowaniu na terenach non-pvp (ale obserwacja powinna być ok, co nie?)

Cheaty/wspomagacze

• cheaty/wspomagacze to wszelkie oprogramowanie dające przewage nad graczem z vanilla cliente’m (zaliczają się do nich też paczki zasobów)
  • nie zaliczają się do nich wszelkie modyfikacje zwiększające wydajność, wygląd i “zmiany jakości życia” np: optifine, voxelmap (minimapka zwiększa przewage a więc to jest troche zastanawiające), apple skin, “no dynamic fov”, itp.

Expoloity:

• gracze powinni je zgłaszać wprost do administracji oraz nie oczekiwać nic w zamian (dzięki tobie ktoś tego nie wykorzysta na swoją korzyść)
  • powtarzanie specyficznych akcji do wykorzystywania bugów na swoją/czyjąś korzyść będzie ukaranie

Moglibyście jeszcze dodać do regulaminu “Jeżeli mi/nam się coś nie podoba to nie chcemy ciebie tutaj więcej wyjdź, słuchaj osoby, nie słowa”, ale ma to sęs dopóki są warny.

Proponuje też dodanie mcmmo oraz “brewery” ponieważ sądze że brewery jest całkiem ciekawym pluginem dodającym coś co nie ma większego spływu na prędkość postępu gracza, natomiast mcmmo daje graczom poczucie wynagrodzenia oraz lekkiej satysfakcji.

Tak bardzo mi się nie chciało tego pisać jak tobie czytać, zwłaszcza że wiele razy wspominałem o tym w grze.

dalej nie da mi sie wejść na server ;-;
każdy dzień to cierpienie

Z większością w sumie się zgadzam. Co do tych działek to muszę się zastanowić.