Ponowna skarga na chatmoda

Nick z gry składającego skargę : KowbojZAlbanii
Nick z gry oskarżonego/oskarżonych : xLunarix
Dokładny czas zdarzenia : około 16:45
Ewentualni świadkowie : wszyscy gracze serwera creative
Dokładny opis zdarzenia :

Kilkanaście minut temu miało miejsce zwykłe chamstwo ze strony chatmoda o nicku xLunarix.
Chciałem pograć sobie na nowo powstałym trybie creative. Wszedłem na serwer, pobawiłem się worldeditem, po czym zaczałem szukać bugów, które mógłbym później zgłosić administracji. Znalazłem bład który pozwalał wychodzić ze zwierzętami takimi jak konie poza swoja działkę. Podczas głebszej analizy buga którego znalazłem udało mi się zespawnować najszybszego konia z jakim miałem doczynienia w minecrafcie.
Napisałem na czacie coś w stylu ,ALE ON SZYBKO JEDZIE". Moja radość nie trwała jednak zbyt długo, ponieważ dostałem po paru sekundach mute na godzinę. Dodam, że moje ostatnie ostrzeżenie za używanie caps locka otrzymałem 15.07 o czym napisał mi sam Lunarix i było to na serwerze survival. Chwilę po tym jak otrzymałem mute kolejna osoba napisała wiadomość korzystajac z caps locka. Tym razem jednak Lunarix nie dał mute nawet na 5 minut, a tylko ostrzeżenie.
To dowodzi, że chatmod dopuszcza się zjawiska faworyzacji innych graczy i to nie pierwszy raz. 10 lipca mój znajomy ShimonUchiha miał podobna sytuację, gdzie chatmod dał mu mute za obrazę, a drugiej osobie która prowokowała go do obrazy i sama to robiła nie dano nawet ostrzeżenia. Wtedy to Lunarix starał się jej bronić mówiac, że była to “prowokacja”. Za wybryki Lunarixa oraz drugiego chatmoda którego nicku nie pamiętam Shimon otrzymał później oficjalne przeprosiny od administracji.

Mam nadzieję, że otrzymam unmute, a Lunarix jak najszybciej opuści administrację.

Pozdrawiam

3polubienia

Niesamowicie wybitnie umiesz wybierać sprawy z kontekstu, i przerabiac je na twoja korzyść.

To czy Capsujesz z radości, ze smutku, ze wscielkosci etc nie ma zadnej różnicy.
w przeszłości dostawałeś wiele mutow, ostrzezen za caps locka, flood, wyzywanie przeklinanie . 15.07 nie dostałeś ostrzeżenia a muta, przez to wywnioskowałem ze zasługujesz na dłuższego muta, bo się nie poprawiłeś.

Unmuta nie dostaniesz, bynajmniej nie ode mnie,

Po mucie na helpopie jak zawsze, pisałeś niestworzone rzeczy typu czemu jestem w administracji nadal itd. Gracz aleks nie dostal muta, bo w przeciwieństwie do ciebie ma czysta kartę, dostal ostrzeżenie - tak jak powinno być, nie dostawął nigdy mutow,banow ostrzezen etc, dlatego uznałem ze warto mu dać szanse na poprawe, u ciebie już szansy nie widze.

Co do poruszonej 2 sprawy, wypowiadałem się w 1 skardze, wiec chyba tylko podsumuję to kilkoma zdaniami.

Nie było mnie przy prowokowaniu 1 gracza w stosunku do Shimona, shimon dostał ostrzeżenie za obrażanie osob trzecich oraz prowokowanie, nie moglem ukarać 1 gracza za cos , czego nie byłem świadkiem.

Nie pozdrawiam,

~~Holipka

Dodam jeszcze, ze byles karany wielokrotnie razy, wiec nie widać u ciebie poprawy jaką widać u nowych graczy, którzy np. przez przypadek napiszą caps lockiem.

Posty scalone //Pooshek

1. Nie mogłeś wiedzieć o tym, że 15.07 dostałem mute za caps locka, w chwili dawania dzisiejszego mute, chyba, że zweryfikowałeś ta informację w mniej niż 15 sekund, wtedy zwracam honor.
    1.5 Zdaję sobie sprawę, że moje emocję nie wpływaja na decyzję administatora, jednak chciałem tylko streścić cała sytuację od poczatku do końca.
  2. Ty nie widzisz szans na moja poprawę, ja nie widzę powodów dlaczego jesteś w administracji :slight_smile:
  3. Mimo, że nie było cie przy prowokowaniu Shimona, to byłeś w stanie bronić Xennona i udzielać się jako jedyny przedstawiciel administracji w tym sporze, mimo, że cpive który dał jako pierwszy mute Shimonowi był cały czas na serwerze i milczał na ten temat. Poza tym sprawa jest już zamknięta, więc nie wiem czemu jeszcze starasz się bronić.
  4. Skad wiesz, że ja też nie napisałem tego caps lockiem przypadkiem? Nie napisałeś nawet standardowego “caps off”’ tylko od razu wkleiłeś mi mute, zanim zdażyłem napisać jakokolwiek inna wiadomość.
  5. Nie liczyłem, że dostanę mute od ciebie, bo już po akcji z Shimonem wiem jak bardzo nie potrafisz przyznać się, że nie miałeś racji :wink:

Pozdrawiam
I czekam, aż jakiś administrator nie zwiazany ze sprawa się wypowie.

1polubienie

Ugh.

1. Zawsze jak jestem na serwerze mam odpalone w disocrdzie #kary, gdzie jest wyszukiarka i tak naprawdę w 5 sekund mogę znaleźć kiedy mialas muta i za ile, dlatego sprawdziłem to i wydalem muta na takiego jakiego zasluzyles.
    1.5 Nie skomentuje.
  2. Prosiłbym o jakieś sensowne argumenty, a nie gadanie capsowalem przez przypadek ja chce unmuta!.
  3. NIKOGO nie broniłem, tylko wypowiadałem się na dany temat, do którego mam pełne prawo, nie ważne jaką mam rangę bo jest wolność słowa, co do systuacji z Shimonem zacytuje co on po mucie napisał (nałożyłem na to cenzure, aby nie było problemów.)
    -Twoja stara j***e się w burdelu
    to jest czysta obraza osob trzecich, a u nas jest to zabronione, powiedzenie
    “twój tata jest w zakładzie karnym” nie jest jeszcze teoretycznie niczym złym, nikt nie pisze ze twój tata zamordowal kogos, napadł na np. sklep itd, wiec jedynie to może być prowokacja, nie było mnie przy tym - nie dostałem nawet ssów jak prosiłem wiec proszę nie manipulować graczami.
    Poza tym sprawa zamknieta? a ty przypadkiem sam tego w skardze nie napisales ?X D
  4. Nie ważne czy napisales przypadkiem czy nie, napisałeś i już, ty odpowiadasz za to co piszesz, nie ja nie nikt inny, nikt cie nie zmusił aby napisać caps lockiem.
  5. Nie dostaniesz muta, bo jest on w pełni słuszny.

Cholipka, coraz więcej manipulacji, co następnym razem Kowbojku :D?

teraz numerki beda do twoich odpowiedzi

1. ok
  2. nigdzie tak nie napisałem
  3. ,nie było mnie przy tym - nie dostałem nawet ssów jak prosiłem" nie przeszkodziło ci to jednak wypowiadać się jako chatmod(nie jesteś zwykłym graczem, przykro mi) o rzekomej niewiności Xennona. Sprawa jest zamknięta tylko, że ja napisałem jaki był końcowy wynik tej sprawy, decyzją Fegoratha, a ty starałeś się bronić mimo i udawadniać mi, że nie mam racji, mimo iż wyżsi od ciebie ranga przyznali mi i Shimonowi rację.
    4.czyli jak ja napiszę przypadkiem caps lockiem to nieważne, ale jak nowy gracz to już tak? spoko, dobrze wiedzieć
    5.unmute już nie dostanę bo już dawno się skończył, teraz czekam już tylko aż ktoś z administracji przyjrzy się sprawie

Pozdrawiam

P.S. Na dalsze odpowiedzi Lunarixa nie będę reagował, bo piszac pierwotny post chciałem aby ktoś z administracji przyjrzał się sprawie, a nie oskrażony

jak grochem o ściane.

Kowboju, masz ta swiadomość bo ja wiem ze masz, dostawałeś wiele szans, w postaci ostrzezen, mutów, ale na twoja logike. Daj mi jeden powód dlaczego miałbym tamtego gracza zmutować, jak to jego pierwszy raz? Pierwszy błąd, i każdy ma prawo do błedow, ale powielanie tego bledu, skutkuje u nas większymi mutami, w tym przypadku dostawałeś ostrzeżenie, potem mute 15.07 i dzisiaj znow napisałeś caps lockiem, wiec dostałeś dłuższego muta, jeżeli nie umiesz opanować swojego zachowania, i aby nie pisać caps lockiem, ja ci już nie pomoge, bo nie mam jak.

Musiało ci się coś pomylić, po skontaktowaniu się z wyższa administracja, zaprzeczyli jakoby przepraszali w moim imieniu, ze niby przyznawali wam racje, po prostu to nie miało miejsca, wiec najwyraźniej skłamałeś.

Ale w przeciwieństwie do nowego gracza, ty miałeś już szereg ostrzezen, mutów, w tym wypadku nie zaslugiwales na ostrzeżenie, dostawałeś już wiele razy ostrzeżenia, muty nic nie działa - bo nadal łamiesz regulamin.

to dobrze, ze już kara minęła mam nadzieje ze nie będziesz już lamal regulaminu :).

Do wypowiadania się mam pełne prawo, a ponadto jestem zobowiązany w obec wszystkich graczy aby wypowiadać się, i sprostować twoje kłamstwa która są widoczne gołym okiem, coraz bardziej wchodzisz w bagno Kowboj.

Holipka, chyba ktoś jeszcze bardziej wymyśla :open_mouth: :open_hands:

Niepozdrawiam Kowboju.

Miałem nie odpowiadać jednak padły w moją stronę oskarżenia, a tego nie mogę przemilczeć.
Od 15.07 do dzisiaj na serwerze mogłem napisać około 300 wiadomości. Czy jeśli na 300 wiadomości napiszę jedną caps lockiem to zasługuję na godzinny mute? Dodam jeszcze, że ostrzeżenia często dostaję (i to nie tylko mój problem) za napisanie jednego słowa caps lockiem, gdy ma być ono podkreśleniem ważnej części w zdaniu.

Nie życzę sobie abyś oskarżał mnie o kłamstwo, ponieważ jest to zachowanie poniżej wszelkiej krytyki. Chwilę po tym jak Shimon rozmawiał z Fegorathem i o ile dobrze pamiętam krolem julianem, przyszedł do mnie na discorda i powiedział mi, że otrzymał od nich przeprosiny za zaistniałą sytuację. Nie wiem czy tak było, ale nie sądzę by miał jakąkolwiek korzyść w okłamaniu mnie, ponieważ jest on moim przyjacielem irl. Więc proszę nie mów, że kłamię, bo ja piszę to co wiem.

Do tej pory nie było w regulaminie punktu który mówiłby o zakazie korzystania z caps locka na czacie, więc nie łamałem regulaminu. Jeśli było inaczej to mój błąd. (Wiem, że dzisiaj była zmiana regulaminu więc teraz może znajdować się tam punkt który mówi o caps locku)

Pozdrawiam
I cały czas czekam na reakcję helpera/administratora

Dodam jeszcze, że nie odbieram ci prawa do wypowiedzi, tylko uważam, że dyskusja z tobą jest jałowa, a gdybym chciał z tobą dyskutować to robiłbym to na pv. Teraz czekam tylko na jakąkolwiek odpowiedź ze strony helperów/administracji i mam nadzieję, że mi to umożliwisz i zaprzestaniesz swoich oskrażeń.

Twoja argumentacja jest bezsensowna, idąc twoją logiką.
w poniedziałek zabije jedną osobe, 2 dni później zabije 2 osobę,
przez 48h nie zrobiłem nic zlego, wiec jestem niewinny?
Ta argumentacja naprawdę jest bezsensu.

Co do ostrzezen za capslocka, dostaje się ostrzeżenie za min 51 % zdania napisane capslockiem czyli zdanie napisane:
Zapraszam do MOJEGO sklepu, sprzedaje tam DIAXY ze ZŁOTEM - nie jest niczym złym, ale
CHOLIPKA KOWBOJ CHBYA KŁAMIE
już tak, bo napisane wszystko capslockiem.

Ja nie zycze sobie, abys tworzyl wyimaginowane historie na mój temat. Zapytałem jeszcze raz Fegoratha, i potwierdzil - ze nic takiego nie miało miejsca.

Czyli pyatnie jest n.t ostrzezen, a ty piszesz ze w regulaminie czegos nie było XD? Ty czytasz to co [piszesz? Było o caps locku… :man_facepalming:

No kolego, musze się chronić przed takimi manipulacjami.

Cholipka znów manipulacje :open_mouth:

Nie pozdrawiam, z hagridem.

Hej, tryb creative jest nowy, jeszcze wszystkie zachowania do niego nie mamy przetestowanych, jeśli miałeś zamiar zgłosić te bugi to jestem przeszczęśliwa, ze chcesz nam pomóc. Niestety pisanie Caps lockiem jest bardzo niemile widziane, mogłeś napisać to zwykłą czcionką i nie zmieniło by to niczego. Niestety też musze zauważyć, że nie masz opinii najgrzeczniejszego gracza na naszym serwerze, lubisz wcinać bójki, niebezpieczne sytuację, spamić chat i tym podobne zachowania. Takim graczom, z którymi mieliśmy juz wielokrotnie do czynienia, to traktujemy ich surowiej (moim zdaniem zasłużyliście na takowe traktowanie was, z większą ostrożnością).
Wracając do głównego wątku…
Dziękuję Ci za zgłoszenie tego wątku, postaramy sie rozdzielić ostrzeżenia na survivalu oraz na creative, ale jednakże nie możemy pozwolić na używanie nadmierne caps locka. Zrobię z mojej strony wszystko by podobne sytuacje sie nie powtarzały. Dodam również, że masz chatmode nie zrobił nic złego na tamtą chwilę, gdyż jeszcze nie poinformowałam ich dokładnie, jak maja podchodzić do pilnowania chatu na naszym nowym trybie.

Ze swojej strony przepraszam za niedopatrzenie, oraz obiecuje, że poprawię zasady i zaistniałe sytuację.

Pozdrawiam minionko666 :hugs:

1polubienie

Właśnie. Jak sobie to tak czytam to tak myśle sobie że pan Aleks który pisał z capsem robił to już wiele razy wcześniej. Ciekawe jak wytłumaczysz to? Jak na mnie jesteś strasznie jednostronniczy i nie potrafisz się przyznawać do błędu który popełniłeś. Np. Ta szopka co odstawiłeś kiedy nazwałeś krytyke “wyśmiewaniem akcji” postanowiłe wtedy że dam sobie z tym siana ale jak widze w jaki sposób się panoszysz bo vogzelogrodzie to aż mi włoski dęba stają

Z hagridem.

1polubienie

śmiech

Umiem przyznać sie do błedu, i o ile pamietam przyznalem sie na twoim msg, zle ujełem to co chciałem napisac, i poprawiłem na to co miałem na myśli, nie wiem kompletnie czemu to przytaczasz skoro jest juz dawno po wyniku podaniu itd.

W jaki sposob sie panosze? Naprawde nie rozumiem calego ciebie.
po mojej negatywnej odpowiedzi na podaniu nagle zaczeles mi upkrzykrzac gre, jak pytalem czy tkos ma na sell gunpowder, ty sie odezwales i sie zapytalem za ile, a ty nie dam ci bo mi napisales zle pod podaniem, no kurde to jest zachowanie godne godnego gracza? Nie…

A co do samej skargi, najpierw zapoznaj sie, a potem sie wypowiadaj.

Nie pozdrawiam, NIe z hagridem.

Sprawa wyjaśniona, zamykam