Połączenie Dns z Enderchest

Witam. Mam pytanie jak połączyć domenę z serwerem na enderchest ,bo podłączyłem protokoły a i srv ,ale raz działa ,a raz nie działa i tak w kólko… Jakieś sugestie?

Najlepiej podaj jaka to domena i adres na ten serwer enderchest.

Domene mam na AZ, a adresy to zrobiłem 2… Pierwszy to RizoCraft.pl, a drugi Mc.rizocraft.pl
Jest czas gdzie wszystko ładnie i pięknie chodzi, a jest czas, że po prostu nie działają te adresy… Próbowałem zmieniać na różne sposoby te rekordy, pisałem też do BOK na AZ, ale nawet nie odpisali i już nie wiem co robić ;c Pisałem również do supportu na enderchest to dostałem odpowiedź, żeby napisać do AZ… I takie przeplatanki… Znalazłem również poradnik z pukawki jak podłączyć doemene pod serwer i z niego wzór brałem, ale też nic nie działa… Może macie jakieś sugestie/pomysły?

Z tego co widzę to rekord A adresu rizocraft.pl wskazuje na adres 94.23.91.203, a adres mc.rizocraft.pl na nic nie wskazuje. Dawno temu ustawiłeś te dnsy?

Tz. Rizocraft mam połączony na serwer i stronę, ustawiałem ze 3 dni temu

Widzę konfigurację Twoich dnsów i powiem tak:

Ustaw rekord A na adres rizocraft.pl żeby wskazywał na ip strony internetowej.
Ustaw rekord A na adres mc.rizocraft.pl żeby wskazywał na ip serwera na enderchest.
Ustaw rekord SRV na usługę _minecraft i protokół _tcp żeby wskazywał na mc.rizocraft.pl i port serwera.

Aktualnie z tego co widzę to trochę masz komplikacji w dnsach.

Z nich wynika, że na rekord A pod adresem rizocraft.pl masz przypisane dwa adresy co nie jest dobre, bo zawsze losowo będzie wybierany jeden adres z tych dwóch i na tej podstawie będą ludzie łączeniu z odpowiednim adresem, czyli raz ludzie będą mogli połączyć się z Twoją stroną, a raz z serwerem minecraft. To samo dzieje się w przypadku dwóch rekordów SRV. Pod adres mc.rizocraft.pl nie jest przypisany żaden ip

Bawiłem się na różne sposoby… Dobra, czyli usunąć rizocraft.pl (A, SRV) (serwer) ,żeby było tylko dla strony tak? A reszta dobrze?

Te co zaznaczyłeś na czerwono to usuń, a reszte zostaw i powinno działać dobrze.