Podanie o Helpera

-Nick: MORDATWOJA132 w minecraftcie ( oczywiście tu nikogo nie obrażam chodzi o to że mordeczka,ziomek-ale będę zmieniał za około 30 dni) Fa_rell na discordzie no i tu i_Wicioq

-Ranga: chciałbym zawalczyc o Helpera
-dotychczasowe doświadczenie: doświadczenie mam duże bylem juz na serwerach czatmodem to od tego się zaczęło aż do np head admina. Znam komendy Chat moda jak i helpera itp., potrafie dobrze sprawdzac graczy.
-jak długo grasz na serwerze: nie oszukujmy się gram niestety od 15.08.2020 jakbym się dowiedział wcześniej ze jest taki super serwer to bym grał wcześniej no ale co zrobisz ale od tego 15.08.2020 zaczynam grac co dziennie od rana prawdopodonie do wieczora
-możliwość rozmowy na głosowym: oczywiście kiedy kochana administracja sobie zapragnie jestem powiedzcie kiedy gdzie o której.
-wiek skończyłem w lipcu 16 lat
-Czy byłeś karany na serwerze: nie i to się nie zmieni. Nie tworze zadnego zagrozenia w, strone innych wiec mysle ze nie ma możliwości takiej
- ile czasu dziennie mógłbyś spędzać i o jakiej porze dnia: jak mówiłem od rana prawdopodobnie do wieczora czyli tak od 10-16 (z przerwa) do 20-01. Lecz czasem moge byc pozniej niz 11 sprawy prywatne itp a w dni szkolne od 16 możliwe ze do 23
-czemu chcesz być w administracji (w kilku zdaniach): kocham pomagać innym, myśle że się nadam. Byłem w administracji na róznych serwerach np nssv.pl(to nie reklama tylko wiecie o co mi chodzi).Mam duże doświadczenie,potrafie rozróznić dobrego gracza od tego złego i dac pokute/kare. No i to chyba tyle dziękuje za przeczytanie i pozdrawiam

Takie małe co nie co: komedny ktore miedzy innymi znam to /ban /ban-ip /mute /kick
/unban /unban-ip /unmute itp.
Jak wyglada moje sprawdzanie
gdy jest podejrzany o cheaty: prosze go o podanie anydeska kiedy mowi ze nie ma cierpliwe czekam az pobierze (max 6-10 min) gdy juz ma pobranego proszę go o udostepnienie klawiatury i myszki (jesli tego nie chce juz cos podejrzewam i czekam az da lub nie chce współpracować i konsultuje to z rangą wyższa) natomiast jesli da to wchodze w ustawienia snopera i zjezdzam na dol, nic nie ma podejrzanego klikam f3, jesli tez nie ma wchodze szybko w esc i klikam shift mozliwe ze gracz nie zdoła tez blokowac i jesli uda mi sie i beda jakies cheata to banik jesli nie szukam dalej wchodze w pliki minecraftowe i zaczynam szukac po swojemu az cos znajde jesli nie znajde prawdopodobnie gracz jest czysty,zostanie jeszcze jedna rzecz to klawiatura ekranowa,odpalam po czym klikam shift jesli gracz trzyma go mowie stanowczym glosem aby puścił go lub ban za brak wspolpracy jesli znajde cos podejrzanego i pootwieraja sie jakies rzeczy i znajde tego typu podejrzane cheaty banik)

To tyle dziekuje za przeczytaniem pozdrawiam.

W jaki sposób angażujesz się w życie forum, społeczność Voxeli?: narazie sprawdzam sobie ogloszenia na forum lecz w czasie bede pomagał graczom itp. Jednakże bede próbował jak najlepiej z dumą reprezentował siebie na forum, podchodził kulturalnie jak i miło dla innych użytkowników

1polubienie

Podanie rozpatrzone pozytywnie, zgłoś się do mnie na Discord.

1polubienie