Podanie na stanowisko helpera

1.W temacie nick oraz nazwa rangi na jaką aplikujemy : Mam nick The_Champione i aplikuję na helpera :smiley:
2.dotychczasowe doświadczenie: grałem jako helper kiedyś na serwerze , i jako moderator i chciałbym znów być helperem .
3.jak długo już grasz na serwerze: 2 dzień
4.możliwość rozmowy na głosowym: oczywiście .
5.wiek:15 i pół
6.czy byłeś karany na serwerze: nigdy . :slight_smile:
7.ile czasu dziennie mógłbyś spędzać i o jakiej porze dnia: 3-4 godz , od 9 do 13:30 lub od 17 do 21 .
8.czemu chcesz być w administracji (w kilku zdaniach):Moglibyście mnie przyjąć, ponieważ spełniam wszystkie wymagania na rangę helper. Nie jestem osobą, która wchodzi w konflikty oraz szanuje inne osoby, co według mnie jest bardzo dobrą cechą helpera. Mam bardzo dużo czasu wolnego, który mógłbym przeznaczyć na serwer. Gdy tylko jestem na serwerze, staram się pomagać innym osobom i zgłaszać je, jeśli łamią regulamin. Według mnie, mam dobrą opinie wśród administracji, jak i u graczy. Ortografia, jak i interpunkcja nie sprawia mi trudności, więc nie będzie z tym problemów. Przez moje doświadczenie na innych serwerach, poznałem dużo komend, jak i informacji z nim związanych. Myślę, że bardzo dobrze sprawowałbym się w roli Helpera serwera voxele.pl . :smiley:

Chciałbym jeszcze do pisać , bo zapomniałem jeden szczegół dopisać tym szczegółem jest to że znam się na sprawdzaniu cheaterów , np przez skype itp :smiley:
Pozdrawiam The_Champione :slight_smile:

Posty połączyłem //Pooshek

1polubienie

Zgłoś się do mnie na Discord.