Podanie na stanowisko chat moda - MikxonYT

Hej mam na imię Mikołaj nick MikxonYT myślę że moja aktywność na serverze pomoże i to co napisałem w podaniu przekona was do przyjęcia mnie do waszej drużyny administracyjnej.

• dotychczasowe doświadczenie: Na niektórych serverach jestem znany jako chat mod ale na jednym jestem moderatorem.

• jak długo już grasz na serwerze: nie jestem pewny ale około roku

• możliwość rozmowy na głosowym: Jest taka możliwość w nie każdej chwili ale przez 2godz jestem w stanie rozmawiać

• czy byłeś karany na serwerze: Nie

• ile czasu dziennie mógłbyś spędzać i o jakiej porze dnia: od 2godzin do 8godzin mniej więcej rano lub wieczorem

• czemu chcesz być w administracji (w kilku zdaniach) Jestem dość aktywny więc mam dużo czasu alby poświęcić na pomoc innym lub czytanie chatu. Lubię też pomagać innym. Myślę że dobrze odnalazł bym się w tej roli.

• W jaki sposób angażujesz się w życie forum, społeczność Voxeli? W forum nie jestem w stanie pomagać ponieważ chat mod chyba nie posiada permisji do czegokolwiek w forum ale n discordzie mogę robić naprawdę dużo ponieważ moją specjalizacją jest tworzenie serverów i nadzorowanie ich z jaką kolwiek rangą lub bez rangi. Na serverze minecraft jestem w stanie upominać ludzi np. za słownictwo, wyzywanie innych lub flood.

Mysle ze MixonYT moze sie nadawac na adme.

Dzięki :wink:

Czyli mowisz, ze jestes aktualnie w jakiejś administracji, i piszesz jeszcze podanie do innej?

Jako Chatmod powinienes byc dostepny w kazdej chwili na glosowym o ile jestes na mc.

Czyli wnioskujac po poprzednim punkcie mozesz gadac tylko 2 GODZINY, ale grac juz od 2 do 8 godzin?

To nie znaczy ze nie mozesz sie angazowac w zycie serwerowego forum, z doswiadczenia wiem ze umiejetnosci takie jak np pisanie watkow czy samo doswiadczenie naa forum pomaga pózniej w administracji.

W tak młodym wieku tworzysz juz serwery? Cos mi tu nie pasuje…

Yhm… czyli mozesz bardzo duzo robic na discordzie ale jednakowo mozesz tlyko rozmawiac 2 godsziny…

Pytanie bylo w JAKI SPOSOB angazujesz sie w zycie forum spolecznosci voxeli., a nie w JAKJI SPOSOB BEDZIESZ SIE ANGAZOWAL W ZYCIE FORUM, SPOLECZNOSCI VOXELI

Odpowiadanie na wiadomości typu Ten jest swietny, nadaje sie jest głupstwem, tak jakbys sam sobie przyklaskiwał.

jestem na nie, jest duzo błedow stylistycznych czy bardzo duzo namieszane w podaniu, moim zdaniem nie odnajdziesz sie w roli Chatmoda.