Podanie na stanowisko chat moda - MikxonYT

Hej mam na imię Mikołaj nick MikxonYT myślę że moja aktywność na serverze pomoże i to co napisałem w podaniu przekona was do przyjęcia mnie do waszej drużyny administracyjnej.

• dotychczasowe doświadczenie: Na niektórych serverach jestem znany jako chat mod ale na jednym jestem moderatorem.

• jak długo już grasz na serwerze: nie jestem pewny ale około roku

• możliwość rozmowy na głosowym: Jest taka możliwość w nie każdej chwili ale przez 2godz jestem w stanie rozmawiać

• czy byłeś karany na serwerze: Nie

• ile czasu dziennie mógłbyś spędzać i o jakiej porze dnia: od 2godzin do 8godzin mniej więcej rano lub wieczorem

• czemu chcesz być w administracji (w kilku zdaniach) Jestem dość aktywny więc mam dużo czasu alby poświęcić na pomoc innym lub czytanie chatu. Lubię też pomagać innym. Myślę że dobrze odnalazł bym się w tej roli.

• W jaki sposób angażujesz się w życie forum, społeczność Voxeli? W forum nie jestem w stanie pomagać ponieważ chat mod chyba nie posiada permisji do czegokolwiek w forum ale n discordzie mogę robić naprawdę dużo ponieważ moją specjalizacją jest tworzenie serverów i nadzorowanie ich z jaką kolwiek rangą lub bez rangi. Na serverze minecraft jestem w stanie upominać ludzi np. za słownictwo, wyzywanie innych lub flood.

Mysle ze MixonYT moze sie nadawac na adme.

Dzięki :wink: