Podanie na rangę Helper - XeNNoN87

Nick: XeNNoN87

Dotychczasowe doświadczenie: W okolicach 2015 byłem współwłaściciela serwera o nazwie minepvp.eu. Serwer posiadał różnorakie tryby pvp, grało tam około 100 osób w porywach do 150. Pomimo długiej przerwy w minecrafcie dalej posiadam umiejętność sprawdzenia gracza pod względem różnorakich cheatów (client, skrypty, silent cheat). Nie licząc tego moderowałem parę serwerów za dzieciaka ale to były małe serwisy.

Jak długo już grasz na serwerze: Na serwerze gram już przeszło miesiąc

Możliwość rozmowy na głosowym: Nie mam problemu z komunikacją głosową na żadnej platformie

Czy byłeś karany na serwerze: Byłem karany na serwerze dwukrotnie. I zanim opiszę za co, chciałbym zaznaczyć że zapłaciłem za to swoją cenę. Pierwszy ban był za griefing na działce gracza soma i jego znajomych. Grief był odwetem za grief na mojej działce, może trochę dziecinne zachowanie - ale hej, to tylko gra. Drugi ban był za “nękanie graczy” co do końca nie zostało mi wyjaśnione ale nie będę się kłócił z administracją jeśli uznała że ban był słuszny.

Ile czasu dziennie mógłbyś spędzać i o jakiej porze dnia: Aktualnie pracuje w godzinach 10-18 w salonie GSM. Ale po pracy lubię wejść na serwer i spędzić tam czas w gronie internetowych przyjaciół. Siedzę zazwyczaj do późnej nocy (1-3).

Czemu chcesz być w administracji: Zanim przejdę do sedna sprawy dlaczego chciałbym zostać helperem. Chciałbym wyjaśnić parę spraw, mianowicie mowa o moim “kontrowersyjnym” zachowaniu. Wiem że znajdzie się parę osób które mogą czuć się urażone niektórymi moimi działaniami, także prosiłbym żeby nie przypisywać mi rzeczy których nie zrobiłem a zrobiły to osoby z mojego bliskiego otoczenia. Wracając do sedna, większość “sporów” zostało już wyjaśnione, jednak jeśli ktoś dalej ma jakiś problem do mnie, jestem skory do rozmowy na ten temat, wystarczy wysłać mi wiadomość na discordzie (nie gryzę). Kończąc ten monolog i zarazem wracając do meritum, chciałbym zostać helperem nie z powodu żeby poczuć władzę i pochwalić się znajomym ale żeby polepszyć jakość gry na serwerze i pomóc graczom w potrzebie. Uważam także że świetnie odnajdę się w tej roli. Dziękuje każdemu kto dotrwał do końca tego podania, pozdrawiam.

1polubienie

Popieram tego kandydata