Podanie na rangę Chatmoda - Zaskrol

Nick: Zaskrol
Ranga: Chatmod
Doświadczenie “zawodowe”: Ponad półtorej roku jako chatmod na innym serwerze
Jak długo grasz?: Zacząłem grać od przedwczoraj lecz pomimo tego nie widzi mi sie odchodzić ponieważ zaineresowany jestem kolejną edycją trybu Survival
Możliwość rozmowy na głosowym: Nie mam z tym żadnego problemu i powinienem być w stanie pogadać o każdej porze dnia i nocy
Czy byłeś karany na serwerze?: Nie stworzyłem nawet powodu, by zostać upomnianym (przynajmniej w moim przekonaniu) więc nie ma mowy o żadnej karze.
Ile czasu mogę spędzać w grze?: Czasu mam sporo więc nie będzie z nim problemu, jednakże jeśli chodzi o porę dnia to od popołudnia do wczesnych godzin porannych a jeśli będzie wymagała tego sytuacja to zmienię swój tryb życia
Czemu chcę być w administracji? Poprostu to opiszę z całym szacunkiem do obecnej administracji moją główną motywacją jest fakt, że pomimo starań istnieją pewne luki w dostępności odpowiednich administratorów w grze (mam tu na myśli czas w granicach załóżmy 10-20 minut) co powoduje, że tak to ujmę anarchie na czacie, to zrozumiałe, że nikt nie musi tam siedzieć wgapiony 24/7, ponieważ jesteśmy ludźmi, a nie maszynami, lecz jeśli mógłbym w jakikolwiek sposób przyczynić się do zniwelowania ilości łamania regulaminu i trzymania czatu w ryzach przyzwoitości jest to dla mnie wystarczający powód, by prosić o dołączenie do ekipy.
.

6polubień

Osobiście polecam tego Pana :smiley:

1polubienie

Pomimo że jest wzmianka o survivalu to zapomniałem napisać że to na ten tryb ubiegam się o range :confused:

chatmodem zostaje sie na wszystkich trybach, tirex pisał o tym kilkukrotnie.

1polubienie

Szczerze mówiąc nie zauważyłem nigdzie wzmianki o tym i udzieliło mi sie z poprzedniego serwera gdzie range dostawało sie tylko na jeden tryb tak czy siak dziękuje za “ostrzeżenie”

Podanie rozpatrzone pozytywnie, odezwij się do mnie na Discord.