Podanie na Moderatora&grafika

• W temacie nick oraz nazwa rangi na jaką aplikujemy (do wyboru moderator, grafik)
    W podaniu krótko.
    ToxicHusbando_
    Chciałbym aplikować na obydwa stanowiska.

• Doświadczenie (przede wszystkim z administracji serwerów, forum - w przypadku grafika 3 przykładowe prace).
    Doświadczenie. Mogę pochwalić się nie za dużym lecz na pewno wyczerpującym wasze wszystkie pytania opisem: Chodzę do 2 klasy technikum Techniczno-poligraficznego jako administrator na serwerch mogę poszczycić się na : mineserwer w wieku 12 lat byłem tam junior budowniczym i moderatorem . TrollCraft.pl administrator gc2.pl …

• możliwość rozmowy na głosowym: Jeśli chodzi o czat głosowy nie mam z tym żadnego problemu.

• ile czasu dziennie mógłbyś spędzać i o jakiej porze dnia: Stwierdzam fakt iż najwcześniej mógłbym na serwer przychodzić w godzinach (w trakcie pandemii) nawet od godziny 8 (czas był by zależny od pracy jaką miałbym tam wykonać.) (Bez pandemii) Niestety jestem osobą do jeżdżającą więc było by to od godziny 17- do 22

• czemu chcesz dołączyć do ekipy (w kilku zdaniach);
    Dlaczego chciałbym dołączyć do waszej ekipy cóż jest to dosyć proste, albo więc chciałbym dołączyć ze względu na to że ostatnio na serwerze spędzam dosyć sporo czasu (razem z dziewczyną). i postanowiłem że wniosę coś na serwer zamiast tylko grać ,chciałbym umilić rozgrywkę na nim zarówno wszystkim graczom jak i samemu sobie hmmm zapytać ale jak to umilić już wam tłumacze chodzi mi najbardziej o to że co nas najbardziej irytuje na róznego typu serwerach ? już wam mówię jest to brak wysłuchania oraz pomocy ze strony administracji , Ja osobiście uważam się za osobę wyrozumiałą oraz kompetentną więc nie było by dla mnie problemem wysłuchiwanie problemów i ich realizacja :slight_smile:

• Coś o sobie:
    Hejka mam na imię Błażej mam 16 lat
    Interesuję się grafiką cyfrową anime oraz wszelakiego rodzaju grami od fantasy po mmorpg bądź hack&slash.
    Mieszkam w dosyć małej miejscowości.
    uwielbiam dobre filmy fantasy
    moim ulubionym typem anime jest Light novel i Isekai.
    jak do tych czas zdążyłem uzbierać na swojej liście obejrzanych tytułów dosyć znaczną sumkę :wink:
    https://shinden.pl/user/305901-menagerapyr
    Co tu mogę więcej o sobie powiedzieć wydaje mi się że jestem osobą charyzmatyczną oraz optymistyczną.
    Wiele osób uważa mnie za ciekawą osobę , ponieważ inspiruje innych swoimi planami na przyszłość. oraz chęcią bezinteresownej pomocy.

1 polubienie

Wydaje mi się to interesujące

1 polubienie

@ToxicHusbando Grasz dopiero kilka dni na serwerze, pograj dłużej. Na discordzie i forum się poudzielaj, daj się poznać.

1 polubienie