Podanie na Moda/ChatModa ~ Drywciu

Witam wszystkich czytających. :> Mam na imię Kuba.

• W Minecrafta gram od 2010 roku, czyli jak łatwo obliczyć 10 lat. Ale ten czas leci…
    *Jako mod niestety nie mam doświadczenia, ale liczę że się to zmieni :wink:
  • Na serwerze raczej nie jestem znany ze względu na bardzo krótki staż, ale spokojnie. Nadrobimy :>
    *Z racji tego nie byłem karany na serwerze, ale na żadnym innym również mnie to nie spotkało. Potrafię przestrzegać zasad wyznaczonych przez regulamin i również sam chciałbym stać na jego straży.
    *Mam możliwość rozmowy, aczkolwiek wolę pisać.
    *Ile mam lat? Na pewno odbiegam od średniej bo aż 21.
    *Pracuję od 17 do 4-5 rano. Wstaję w okolicach 12 i od tej pory jestem do dyspozycji. W dni wolne od pracy pewnie będę przesiadywał nocami.
    *Lubię porządek, ład i spokój na serwerach. Potrafię podejmować decyzje sprawiedliwie i bezstronnie. Chciałbym spróbować swoich sił przy moderowaniu, bo od zawsze chciałem to robić, ale niska pewność siebie dawała za wygraną. Życie mnie trochę zmieniło, dlatego tym razem próbuję. Nie mam obaw co do porozumienia z resztą osób z administracji, bo teraz pracuję w sporym zespole i na ten moment żadna awantura nie wystąpiła. Skoro już dotarliśmy do końca to życzę miłego dzionka, smacznej kawusi i liczę na pozytywne rozpatrzenie ;)) Pozdr
2polubienia

Podanie rozpatrzone pozytywnie.