Podanie na Helpera / snovy25

Witam

• dotychczasowe doświadczenie: służyłem w szeregach kilku innych mało znanych serverach, które dawno juz albo umarły albo po prostu dalej gdzieś się toczą własnym życiem, przeważnie podejmowałem wielozadaniowość.
  • jak długo już grasz na serwerze: na serverze gram od początku mojego powrotu do minecrafta, dokładnie od około 2,5 tygodnia, może jest to dość krótki okres czasu, ale napewno nie za krótki by poznać całą specyfikę społeczności graczy, żeby poznać mechaniki oraz różne inne istotne rzeczy.
  • możliwość rozmowy na głosowym: oczywiście że tak
  • czy byłeś karany na serwerze: jedynie raz zostałem ukarany, był to krótki mute za flood na początku mojego grania na serverze gdzie jeszcze nie rozumiałem poco jest to, ale juz na własnej skórze się przekonałem, że jest to bardzo potrzebne.
  • ile czasu dziennie mógłbyś spędzać i o jakiej porze dnia: zdarza się ze siedzę gotowy do gry od godziny porannej czyli 12/13 aż do 3 nad ranem i w tych granicach się utrzymuje a poza grą jestem w gotowości do okolic 7 nad ranem.
  • czemu chcesz być w administracji (w kilku zdaniach)
    Jestem dość wystarczająco umiejętną i zaradną osobą, posiadając funkcje i możliwości potrafię pogodzić skłóconych i rozwiązać konflikt oraz niejasności co jest podstawą utrzymania spokoju wśród graczy, i pomagam początkującym oraz tym młodszym mniej ogarniętym w funkcjonowanie serwera,
    Zawsze jak mam możliwość to wyciągam pomocną dłoń lub kluczowe pośrodkowe rozwiązanie sprawy, jestem bezstronny co jest najważniejsze w pełnionej funkcji i dla mnie każdy gracz zasługuje na taką samą ilość uwagi jak oraz pomocy.
    Regulaminowo przestrzegam obowiązków oraz wytycznych danej mi profesji.
    Chciałbym wprowadzić kilka wedle mnie kluczowych poprawek w funkcjonowanie administracji, oraz pomóc innym członkom.
    Pomijając fakt że osiągnęłem bardzo wysoki poziom jako gracz w bardzo krótkim czasie oraz przy użyciu jedynie legalnych środków uważam że jestem dobrym materiałem na nowego członka wśród helperów.
    Dodam jedynie że bardzo szybko się uczę, wiem że czasem mogłem zawieść ale jestem człowiekiem jak my wszyscy, i staram się nie popełnić wcześniej popełnionych błędów .
    Pozdrawiam serdecznie
8polubień

Podanie jest ładnie napisane. Osobiście mam nadzieje że zasiądziesz w szeregach administracji.

1polubienie

Dziękuję za wsparcie :heart:

4polubienia

Podanie rozpatrzone pozytywnie, zgłoś się do mnie na Discord.