Podanie na Helpera / Chat Moderatora - cheetosgampelay

Witam ,
chciałbym złożyć podanie o bycie Helperem /Chat Moderatorem na serwerze Minecraft Voxele.pl.

Przychodzę jednak bez większego doświadczenia , byłem rok temu Helperem na serwerze GC2.pl, oraz na kilku małych serwerach, które już dawno umarły.

W październiku tego roku kończę 15 lat.

W wakacje jestem codziennie dostępny na serwerze przez 8 godzin minimum. Natomiast w trakcie roku szkolnego byłbym aktywny maksymalnie 3 godziny dziennie. Jednak na Discordzie będę aktywny prawie zawsze. Moja aktywność opierała by się na harmonogramie od 8:00 do 15:00 i potem od 19:30 do 23:00 w wakacje, a w dni szkolne byłoby to od 14:00 do 15:00 i wieczorem od 20:00 do 22:00.

W Minecrafta gram blisko 7 lat ,a na tym serwerze od ponad miesiąca i bardzo mi się tutaj podoba. Poznałem bardzo dużo osób, mam dobry kontakt z innymi Moderatorami, oraz nie złapałem tutaj żadnego mute’a , a przede wszystkim bana. Jestem otwarty na wszelkie relacje czy rozmowy z innymi graczami. Umiem darzyć innych szacunkiem, oraz pomocą. Mam bogatą formę wypowiedzi i jestem kulturalny, a także uczciwy.

Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania.
Z poważaniem,
Karol , znany bliżej jako “cheetosgampelay” .

4polubienia

Karol jest bardzo miłym i nie sprawiającym problemów kolegą który zawsze pomoże w razie potrzeby. Osobiście mam nadzieje ze zostanie chatmodem.

2polubienia

Mogę potwierdzić że będzie się nadawał na chatmoda. Gdy zaczynałem na voxele na praktycznie końcu tamtej edycji, pomagał mi i co najważniejsze
pomógł częściowo zrealizować projekt Statuy Jezusa jako Obi-Wana Kenobiego. Polecam tą osobe

1polubienie