Podanie na Helper

nick: CebixToTryHardYT
ranga: helper
jak długo gram na serwerze: 2d
dotychczasowe doświadczenie: duże umiem dużo komend! Np: warn,ban,tempban,kick itp.
możliwość rozmowy na głosowym: mogę na discord
czy byłeś karany na serwerze: nie
ile czasu dziennie mógłbyś spędzać i o jakiej porze dnia: rano 2h-5h ,wieczorem 3h-7h
czemu chcesz być w administracji (w kilku zdaniach): ponieważ bardzo chcę pomagać .I lubię mieć rangi. Miałem helpera na 10 serwerach i jednego moderatora!Liczę na dostanie tej rangi czekam!

Moim zdaniem jesteś troszkę za młody i zbyt mało napisałeś w ostatnim punkcie…

No bo nie umiem się rozpisać

Argument “jesteś za młody” jest jak na mnie bezwartościowy. To że jest młody nie oznacza że nie może się w czymś spełniać i skoro miał już 20 razy helpera to będzie w stanie kontrolować w jakiś sposób. Co do tego że się mało rozpisał. Czego ty wymagasz od 11 letniego chłopca? Jaki ty masz tupet żeby wymagać na dobrą sprawe od dziecka niewiadomo czego. Ale, ty też w swoim podaniu się nie rozpisałeś.

Pozdrawiam, Necroo (łysy)

A ja, nie wiem jakim prawem oceniasz kogos podania, skoro sam nie wykazałes sie wysoką umiejetnoscia rozpisywanie sie.

Uwierz mi, admini u nas w administracji, nie kiedy maja sprawy które dla 11 latka moga byc złe, moge tego nie rozumiec, mimo ze jestem 4 lata starszy tylko, to wiem, jak zachowywalem sie jak mialem 11 lat, a jak zachowuje sie teraz, i jest to diametralna róznica, jako 11 latek na pewno bym sobie nie poradzil na serwerze.

Wymaga, poniewaz owy gracz napisal rekrutację, dlatego ocenia podanie, tu nie ma jakiejs skali, ze ktos ma 11 lat to moze przejsc naewt jak napisze jedno slowo w podaniu, nie ma ogranicznika wieku, ale to nie oznacza tez ze kazdy moze dolaczyc do adminsitracji.
Z

Nie zawsze, staż i przeszlosc swiadczy o czlowieku, skad wiesz? Moze byl 20 razy helperem, ale za kazdym razem został zdegradowany np na za faworyzacje innych graczy? Naprawde, ten argument jest dla mnie bezwartosciowy.

Ma taki tupet, bo wymaga to od przyszlego Chatmoda, jakim prawem ty piszesz takie rzeczy, widzisz co psizesz?

Co do samego podania, mam te same zdanie co chug0, jak chcesz mozesz przyjsc kiedys na dsc glosowy to chetnie porozmawiamy, poznamy sie zobaczymy, moze to ze masz 11 lat nie znaczy ze nie umiesz sie zachowac itd. ale jak na razie to tylko nam te podanie zostaje do poznania ciebie, potrzeba jeszcze troche wkladu, na serwerze poznac serwer, popisac ze spolecznoscia, porozmwiac z administracja bo nie raz siedzimy na ogolnym.

Podanie rozpatrzone negatywnie.